Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Doky. Engem érdekelne a kipu! E-mailre tudsz valami ajánlatot küldeni?
Én szeptemberben
Pont szülinapom után, úgyhogy még pénz porbléma sincs
eladó gyári puff!

link
Na egy ilyen már jo volna!
Volt ma valaki turázni vagy a szar idő mindenkinek elvedte a kedvét?
Jaj srácok kelene már egy legalább 400-as vas nekem. Ne értsetek fére jó ez a motor és szeretem! Csak már erősebbre vágyom és csak novemberben kezdhettem el az "A,-as jogsit.
azt itt nem irom meg mert haragudnátok rám
XD

Am több smáj lee-t tettem be és elnyeli a gép! Megadóztatták volna már ezt is? (most tettem egy kérdőjelest smáj lee-t de reméljük nem nyeli el!)
550 forintocska
vagy az arcod
Kérjél bocsánatot mindenkitől!
Megbocsátok, nagy a szivem....még talán az arcomnál is nagyobb
Egszer ez fog sírba vinni
basszus tényleg!bocsi
Nem HondásPistinek akartál válaszolni?
Mert Arninak ment!
Figyelj oda, mert összezavarod az embereket, és azt fogják hinn, hogy ez az oldal igénytelen!
bicaj... neem dehogyis
A honda honlapján a kezdőlapot nézitek -persze a motoroknál- akk a képek közt lesz egy olyan, h honda cbr 125 (2007es) meg xr125l 10% os akcióval elvihető! ami azt jelenti h a 850es cbr 765 ezer pengő, ami elfogadható!
písz end béka
Mennyibe ment el a gépsas?
Mit akartál írni ott a .... helyett?
eladtam a CBR-t! jöhet valami ENDÚRÓ !
juhéjj végre motor lesz alattam nem pedig....
Akkor töltsd ki az adatlapod és rakjál fel róla képeket
Héééééééé!Az a bukógobás CBR az enyém!Madarason van!
Valaki megy az abádszalóki motoros találkozóra?
Legutójáram mikor néztem akkor 3,1 egy litert fogyasztott de abban 100-110-120as tempó volt + hungaroring, + hegy... Régebben volt 2,3 fogyasztás... de az nyugisabb tempónál, és simább terepen...
jaj ne már ki a francot érdekel hogy mennyi a vége?egy motoron ez az egyik leguccsó szempont...
Valaki jön holnap nyíregyre a gyorsulásra?
Aki jön, az írhat HA akar. (remélem jó idő lesz)
Üdv.
Halika.. érdekelne h itt kinek mennyit megy a cibije és h 100km-en mennit fogyaszt ugy átlagosan..
hát nem egy nagy kunszt az egykeró a cmibivel, ennek a gyereknek tuti kisebb fogaskerék van elől, mert nem erőlködik, amúgy én a gyári áttétellel is ki tudom kapni igaz segíteni kell neki! egyébként kurvára szar mert ha átesel a súlyponton itt nem fog meg semmi motorfék!