Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne legyen törött! (alap)
Ne legyen laza a lánc (legyen még helyed állítani a feszességet)
Szervízkönyv
Ne füstöljön
Ne zörögjön/kopogjon STB... HA tudsz vigyél szerelőt!
oké és mire figyeljek oda? mert nem nagyon értek hozzá
Használtat,mert anyit esik az ára, és mivel honda, sok baja nem lehet! Csajszimnak is így vettünk!
Sziasztok.most készülök venni egy honda cbr 125 r.vmi jo tanács?ujjat vegyek-e?vagy használtat?
minden minden mással, kuplungot be, pörgesd ki kuplungot dobd rá vissza. azért figyelj mert lehet belőle hátas. előbb utobb aztán mehet lamillákat cserélni szóval drága játék.
miféle CBR ez? vagy miféle vezető?
ez egy román!
egyébként múltkor a YouTubo-on találtam egy videót, amin ennél jobban küldte egy arc. Normálisan holtpontra felhúzta és úgy ment.
biztos sokáig bírja a kupplungja :)
Amúgy ügyes a srác
szevasztok ! Hogy lehet cbr 125 el egykerekezni?cbr egykeró
Itt is az utolsó az enyém
Az utolsó, a tanktáskás az enyém
Jaja én voltam H.ringen csak már nem volt hely pályázni :) A repsolos (iker) 125-öst is láttam meg a fekete hajú lány gazdiját is :) Ott szomorkodott szegény
Köszi szépen, hogy raktál az én cbr-emről is képet a második képen az a fekete ezüst azaz enyém
A 2. képen én vagyok meg faterom és az életársa!
Sziasztok!
Volt ma valki a Hungaroringen? (láttam pár cbr-t, egy repsolost, hölgy vezetett!). Ha vannak képek, dobhatnátok párat! Köszi!
hát 50-es matrciát csináltattam,a vázon a kormány alatt csináltam ugyanoan szinkodos matricát mint a gyári,csak annyiban tér el,h honda cbr 50r,a hengeren letakartam a 125cm,rendszám le,rendszám tábla világitás izzo ki,a lámpában benne van h 50r arra is szoktam hivatkozni,meg h otthon hagytam a gyári papirom amit adtak a szalonba h 50-es de fellehet hivni(erre ugyis mondja h nem)50-es biztositás és csá már csak a szerencséden mulik..
na arról majd rakj fel képet
miért ne lehetne kipróbálni?!

ELADÓ!
viszont ha csináltatsz akkor lehet kissebbet is szentem megérné fyrgi haverom ijet akar a cbrre.
szentem fasza vödör hangja lenne ahogy visszaveri az aszfalt a kipuff hangját meghát lejjeb van a sujpont.
Nézne ki
De jól néz ki
Az a baj hogy így nem lehet nagyon patkáról lejönni vele , buell azért magasabb, elfér a kipuff
csumi tesók. Petii te hogy csináltad meg 50venesre a cbrt ja és policés társainknak nem-e szurja a szemüket. ja és szerintetek milyen lenne egy buelles kipuff a kis cbrre. üdv:micley
mint aki még nem látott elég cbr-t