Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a dob árábol 1pár kerék kijön,én inkább arra költeném.(ha kellene)
Mondassz valamit !
Semmi közöm hozzá de mennyit nyersz vele(és mennyibe fog kerülni)..
Lehet, hogy igazad van, még én sem bizti, hogy kicserélem !!
Azért érdeklődök, hogy akik kicserélték azok tudjanak mondani egy véleményt, mondjuk a menetstabilitásról csere után! Mondjuk lehet, hogy egy kipuffba kéne rakni a lóvét a guma helyett !!! Akrapovic dob mennyibe kerül CBR-re ??Rendszer van a CBR-re?(mondjuk ha van, akkor biztos elkérik az árát ) Sportlégszűrőt is érdemes már cserélni kipuff. csere után nem?? Utánna pedig a karburátort hozzáálítani a kipuff+légszűrő eggyütteshez(gondolom én)!
De ha hátsó felni cserére szorul akko megy az elsö is nem? Amugy 2007-re bizti kidobnak valami jobbat, szélesebbet vagy erösebbet esetleg beépitett indexel nem? És megszületik a cbr 125R "07" De jó lesz, én kivárom azt, ha meg nem lesz akko se seirok
HondaBiker: elhiszed, hogy szélesebb gumival nem lesz jobb vezetni?? Az az egykét centi szélességnövekedés meg olyan mintha nem is lenne, még azzal együtt is virsli sajnos. Ne akarjátok már megerőszakolni a kis CBR-t, fogadjátok el, hogy ilyen. Majd idővel lesz egy nagyobb gépetek és akkor már nem fogja ez szúrni a szemed... de ez csak az én véleményem. Olyan furának tartom ezt a "mindenáron szélesítsük a kerekeket" projektet. De egyébként vágj bele bátran, de ha felniket is cserélni akarsz, akkor készülj fel, hogy kell nyitogatni a pénztárcád. Ha lenne annyi pénzem, akkor nem azt változtatnám a CBR-en az is biztos
Visszatérve még a gumikra:
Szerintetek a hátsó 100/70-est fel lehet rakni előre?? Befér a sárvédőtől??
Vagy inkább 1 fajta gumi legyen elöl-hátul?? Mert, ha a hátsó bemegy előre, akkor veszek hátra 130/70-est. Esetleg be tudnátok linkelni 1-2 honlapot az ilyen gumikról??
Előre is köszi !
Köszi, bár nem egy olcsóság még bontóbol sem !!!
bontoban 30-40 korul lehet szerintem.
És az NSR hátsófelni simán bemegy a gyári helyett ??
Szerinted az NSR felni mennyibe kerül????????
Na, végre egy értelmes és hasznos hozzászólásod !!!
Durva
Ez van akkor,ha valaki nem ért a dolgokhoz.
150-es CBR-t sosem fogsz itt kapni hivatalosan,azon egyszerű oknál fogva,hogy ezeket csak ázsiai piacra gyártják,mint anno a 150-es NSR-t,TZR-t,KR-t stb...
erre már tényleg nem tudok mit irni

Mennyi most újjonan egy ilyen gép?
Ez egy tuti 150es 4t(23hp):

Azt nem hiszem, de nem is akkora nagy baj, viszont arra kíváncsi leszek hogy a 125-öst tovább fejlesztik-e és ha igen akkor marad-e az alacsony ár? Bár annyira ez azért már nem foglalkoztat mert többet nem szándékozom kis ccm-es motor-t venni Se 2 se 4 T-set.
Bizzál benne, hogy pár év mulva hozzánk is végre jut a jobol!!!
Mostanában nagy élet van a fórumon!!!!!
Sztem elég durva lehet 1 150-es CBR!!!
:)))))))))
És mi volt az 1000. hozzászólás?
Na majd holnap irok! pá
Pedeig reménykedtem
Itt nem az a kérdés hogy A1-es jogsival lehet-e vezetni, hanem az hogy hogy lehetne szerezni mert Europában nem kapható. Egyébként nekem nem tetszik, bár persze a blokkját szívesen átdobnám az enyébe.