Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na az a kamposorruak biciglije... keveset fogyaszt,nem megy de olcso,ja és megfizethetö (részletre is lehet?)
az még termeli is a benzint
nekunk is egy ,itt a pinceben,meg akarjuk csinalni.Az tenyleg keveset eszik.
Nekem van ingyen babettam csak nem hoztam haza. ..még
2db blokkal
sornégyes babetta?
hat 90-ert en is tudnek venni 2 MZ-t,vagy 4 Babettat.
TZR-sor2-1kt idomok nélkül bontásra vettem,de pöcc-röf volt...van 2Rs kereke havernak ha kell vkinek.
Én 55ért vettem az enyémet:)
Bár ha tehetném én is drágábbat vettem volna, mondjuk 95ös rg-t.
nem basztak at,mert igy lesz egy olyan motorom,aminek nem lesz parja kelet europaban.
es el tudom kepzelni milyen motor lehetett az 90-ert. akkor mar inkabb 2 felni.
Hallod Hondabiker szerintem az Akra nem gyárt erre kipufot mert csak nagyobb ccm-re csinálnak asszem (400ccm-tól) (mondjuk nem biztos nem néztem utána) Egyébként sztem felesleges a kipuff (nem dobna rá sokat) de ugy hallottam hogy van a motorhoz HRC-kitt ami ugye egy gyári tuningkittet jelentene.(Ezt egy cbr-es mondta) Tényleg csak 100-as a hátso gumi???Az nem valami dög.
Átb...komplet üzemképes mocit vettem annyiért.
En akkor fogok sirni,ha lesz.
ez csak tipp volt,nezz utana majoshazan.
Mi pl 90-ert vettunk 2 felnit az NS-re.
Jól nézki!
És ehhez a fényezéshez illő motorosdzseki
Újonnan vettem és ezt a fényezést választottam, de egyébként a többi is nagyon szép, de nekem ez tetszett a legjobban.
látom már kényezteted már vele is alszol ? grat hozzá
Szép a CBR-ed!!! Drakula hozzá!!!
Te választotad a színét vagy használtan veted? Csak a festés miatt kérdezem!!!

Én eddig bárkivel tallálkoztam a motoromal mindenki meg kérdezte, hogy miért nem REPSOLosat vettem? Miért olyan nagy szám ez a REPSOL???
Szép az új cbr-ed!
Szép nagyon.Gratula hozzá!
Sziasztok!

Itt van az új szupergépem
Én még tudok örülni a kicsinek is
Sokkal jobban úgyse fog menni a kipufftól, a kerék jobb ötlet ha azért veszed mert szép, de a vastagabb gumi nem jobb.
Tudok egy jó befektetést: BENZIN.