Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egy dolog de akkor nem lenne gáz a 155 kg ha legalább 40-50 paci lenne a gép de igy 15 lóval elég harmatos
Minden bizonnyal... :)
Csak viszonyításképpen: a GT250R súlya is 155kg. Ami egyébként nem is baj. Legalább nem cibálja a szél. Próbálj meg 120-al egy kamion után a szélörvényekben motorozni, megtanulod értékelni a motor súlyát. Agyonkarcsúsított ultrakönnyű gépek a pályára valók, nem az átlagmotoros kezébe a közúton.
Hát nem egy gyerek méret
Az egész családja motorozik. Bátyjának asszem egy Hayá-ja van , nővérének is valami 600-as Suzukija van. De a Panni TZR sajnos nincs már a top-on, kicsit beteg már szegény .
Jaja ő is mocizik még nem?????
A Panni-ra gondolsz? Évfolyamtársam volt általánosban.
Na hallo mindenkinek!!!!!!!!!!ROCKYROLL azt vágod nem hogy aközeledben lakik egy csaj neki pedig egy 125-ös TZR-je van........... Biztos láttad már Bering Jackie-je van a csajnak!!!
Egyébként andyka alatt elég jól ment a Hyo az Eringen, mondjuk azis igaz hogy andyka sem egy sertés testalkat meg ráadásul elég jól is motorozik.
most nézem hogy ez a hyosung 150kiló ja és ez a naked verzió
17 literes a tankja +az idomok kb 170kg
azér ez nem semmi
(ez most nem szidás akar lenni csak meglepődtem)
Akkor viszont centiméterekről beszélj és ne kilókról! Az aztán nagyon menő ha egy motor nehéz ha így lenne elég sok fejfájástól megkímélnék magukat a mérnökök.
Tudom, de most nem a sebességröl van szó! Hanem hogy mi illik, én nehéz vaok széles magas na most ehhez a cbr elég poén!
50ccm, azt mondod hogy Te nehéz vagy és a Hyo is nehéz, Tehát az való neked. Ez aztán a logika Picit gondold át jobban ezt a dolgot!
Nehéz motor, nehéz pilóta és 15 LE, ez aztán az ütős combo.
Hát akko nekem meg a hyo. gt 125 r , én náladf nehezebb vaok 30 kg-al, és párhuzamosdan a gt is nehezebb annyival a cbr-nél nem?
Tulajdonképpen ha azt nézzük, hogy egy 50 kilós kiscsajnak mekkora motor az, amivel még elbír, akkor azt hiszem ő pont az én méretem.
Hát azt elhiszem, ez már biztos szerelem, én most nm a cbr-be vaok szerelmes, most nem irom le mibe mer kizárnak a topikbeol De a cbr repsol télleg jól náz ki, de sajna a mérete nem változik!
Sziasztok kedves többiek!

Azt hiszem szerelmes vagyok... Nem hiszem, tudom... Ugyanis az már szerelem, ha éjjel kettőkor képes vagyok Szentendréig menni Pestről, hogy lássam a kedvenc CBR125 Repsol-omat, ami jelenleg még ott áll, de nyárra már az enyém lesz... Szorítsatok, hogy minden jól menjen és végre beteljesedjen a szerelmem...
Csabagy....e
Na ok húztam punnyadni majd holnap dumálunk..............
A Boriszt vágom
Melyik lakóparkban laksz csak hogy képben legyek...........
Hát ja, itt lakok az egyik új lakóparkban.
A Balu az egyik haverom (B. András A.K.A. Borisz ) unokatestvére.
áááááááááááááááááá
Az a zsír hely!!!!!!!!!!!!!!!
Na az cool gondolom itt úgyis mindig meg tudlak találni nem????
Honnan ismered a Balut??????
szeja andi,kurvajól néz ki a "legjobb barátnőd"..
és rock 4ever!