Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én mindig benne vagyok egy Dobogókövezésben (kb. a fél nyaramat ott töltöttem) szal lehet róla szó. Ott legalább a lóerő hiányt picit pótolni tudom helyismerettel.
Na ha zsír lesz az idő akkor mehetünk dönteni egyet dobogókőre!!!!!!!!!!!!!!
Akkor biztos hogy engem láttál!!!!!!!!!!!
Csabán nem szoktam motorozni csak addig amíg otthonról elindulok vagy hazamegyek, Általában rögtön húzok Dobogókövezni.
Kaziba még soha nem mentem motorral. Az elmúlt 3 évben kb. 5-6szor ha voltam lent. Asszem egyszer láttalak (Ferraris cucc volt rajtad asszem)
Hallod tegyél már fel magadról egy képet biztos be fogsz ugraninekem hogy ki is vagy.................
Az armemóriám elég jó.........
Nebassszzzzz Még soha nem láttam a géped pörögni lehet hogy nem jársz nagyon vele????????
Csak látásból ismerlek és a Kazamatából. Bár mióta új tulaj van azóta ritkán járok le, de öcsémnek még mindig a Kazi a törzshelye(asszem ).
Ja, énis csabai vagyok.
Na Rocky hol lax honnan ismersz???????????????
Földim!!!
Beszarás ez a topic most miért van? Sztem nem azért hogy a CBR-t fikázzátok ehhez csak gratulálni tudok hogy ien szinvonalon vagytok másét fikázni és még Mr 2 ütem beszél hogy dedó
Hol itt RockyRoll???????????
Te is Csabai vagy?????????????
Persze az enyémet láttad a Kazamata előtt ugyanis az a törzshelyem
Most én vagyok hülye, vagy télleg eltüntek a délután felrakott képek és a hozzá tartozó hozzászólások??????
Ne márt, hogy mindent törölnek ami nem tartozik a Fórumhoz!!!!!

Gondolom ha odairom minden hozzászólás végére" CBR 125R", akkor nem törlik le!!!
CBR 125R
Joe-Z,
Bazzeeeee!!! én vágom ki vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csomószor láttam a motorod a Kazamata elött!!! Csak most esett le hogy megláttam a képet a névjegyedben a Baluval
Te itt laksz?
Pl: egy 1000cm3 CBR!
Szevasztok!
Hová tüntek a képek melyeket ma feltetem a fórumra?
ja most ez a z új összehasonlítási alap...
nem vagy semmi
Csak összehasonlitás miatt, amugy ott a válasz a kérdésedre!
ha üresben van azt jelzi (néha akkor is ha nincs) amúgy meg minek??
úgyse tudod az órát nézni motorozás közbe
úristen...nem roboton ülsz baszod
Igen és vsz marad a +5cm, mert azért azon is be tudom hozni azt a + 5km/h-át! De a cbr nem jelzi ki a sebességfokozato ugye? max hogy üresben van, de amikor én ültam rajt, asszem nem jelezte ki!
50ccm, sikerült dönetned?
(cbr__+5km/h vagy hyo__+5cm)
Bocs srácok, de mennem kell!
Majd még holnap fel nézek!
Szevasztok!
Már megint a Mókus
Mert mi a baj?