Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi a vege?istenem...mikor nottok mar ebbol ki?
5 kmh-val tobb,mint a fostos 125-osose!!!!!!!!!
Oké de csak kiváncsiságbol felnid ?".
Néztem képet a cbr 150R-röl! Nm rosz, de mi lehet a vége? Meg lehet azt oldani hogy a1-es jogsival lehessen vezetni?
A látvány miatt cseréli le mindenki, nekem nagyon nagyon tetszik a kis CBR de a gumik szerintem is szörnyen festenek rajta. Egyébként egy haverom most a télen felnit is cserélt rajta (NSR hátsó felni) és arra került a 130-as guma.
Persze fel lehet de(értelme nincs) ne mondjátok 100-rol 130rakni nem sok....nézd meg mennyi a tényleges szélessége a guminak(keskeny a felni nem fekszi ki a futofelületen a 130-at)
NS 400-an van gyarilag 2,25 es 120-es gumi
szoval 2,5-re remehet a 130-as.
Asszem 2,5 de a tapasztalatok alapján még senkinek sem esett le a felniről a 130-as és nem is zakóztak miatta.
Felni szélesség?Gondolom nem 3"...mert arra jó a max-130...
Ez a lámpa a CBR150R-nek a lámpája, megéri sportkiput rakni rá és lehet rá magasabb plexit is venni.
Nekem nem tűnik hordónak.
Az széles lesz rá,semmi értelme mint egy hordo ugy fog kinézni.
És a hondába megcsinálnák a hátsó beépitett indexet? Még nincs meg a cbr-em de mire meglesz már tisztába akarok lenni mindennel!! És a kipu lecserélélse megéri? Nem lehet nagyobb plexit rátenni a motorra? Elöre is kösz.
Köszi, én is ilyet akarok!!
Szerinted jó ötlet?
130/70 Dunlop
Ez mekkora szélességű szerintetek??
Énis gumi nélkül szeretem
te tudod, de nem olyan jó dolog az a széles gumi.
Azoknak akiket foglalkoztat a szélesebb gumi téma
egyebken en sem,ezert kicsi az eselye,hogy 4T-re uljek.
Kár hogy nem szeretem az alkoholt
Ja...akkor talan meg en is raulnek,mert konnyu elvezetni,spiccesen nem ulnek 2T-re,mert az teljes embert kivan.
Jó a 4t csak sokat kell hozzá inni :D:D
A pia a lanyokat es a 4T-ket is megszepiti.
Ja...most olvastam...mégsem !
Ő belátta !