Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jól tom nem szabályos, de a nagyok úgy csinálják Szal nem aggódj...
Szia!Szerintem szabályos még valami!át tudnád msnen küldeni azt a számot amit az első vidid alá tettél be?mert kerestem limewire-rel de nem tudtam leszedni köszi
bazmeeeeg... ilyen nincs anyám letörte a motorról a rendszámot
levitte a szemetet és a vaksi redvás szemével nem látta hogy a sötétben megbújik az én drágaságom erre nekiment mint valami vak bányaló
Most mi a faxt csináljak? holnap korareggel melóba kellene mennem vele, utána meg lepence-ringen motorozás. Kurva jó, nincs is tele rendőrökkel mostanában az a környék

Ha kifúrom a rendszámtáblát a két csavarnak, az szabályos?
valooo,
földobtam a videónkat! Nézd meg!

bencce,
holnap délután nem érsz rá egyet gurulni Visegrád, Lepence stb. felé?
Budmyke-kal és egy CBR 600-as sráccal megyünk egy karikát.
A Fábiánékat is jó lenne hívni.
tudod de ha balesetet okozol/szenvedsz akkor jól megszívod azon kívül hogy a motorért nem fizet a biztosítő még föl is jelenhetnek...
sziasztok, lenne 1 kérdésem...ost lesz jogsim 50esre....ha veszek 1 cbr 125öt 50es papirokkal akor szerintetetek tudom kezelni vagy vegyek 50eset?:D tudok motorozni,szerintetek szép ovatosan tudom használni? segitsetek! lasan vennem kel és nem tom
ezvan
miyenjólhasználodapontokatamondatvégén
hát nekem eddig cbr em volt és nekem nem volt vele semmi bajom nem csak azért jobb mert kevesebbet eszik nekem ez a véleményem meg amugy énse szoktam vitatkozni senkivel csak kiváncsi voltam hogy mit válaszolsz
nem szokásom 2T 4T vitákba menni. csak azt mondom ha valaki vesz ennyiért egy iyen gépet az nem hiszem h azért teszi mert utána 3 litert fogyaszt. de akkor miért vegyél cbr-t? azon kívül ha valakinek nagyon tetszik ah kinéz...
miért jobb egy ujj rs 1.2 milláért már bocsi?
850-ért valaki megveszi annak gratulálok...valaki ennyiért vesz 4ütemű 125öst annak nem hiszem h gond lenne h 1 2T fogyaszt 5-6 literrel többet....
az biztos h a férfi vásárlók jó részét elijesztik ezzel az árral...
Szia! Érdekelne a motor, amit kínálsz! Várom leveled katacucus@vipmail.hu címre, mindent írj le róla, műszaki adatok, és nem utolsó sorban az ár...
szia
üdv.: Katy
Ebből szerintem úgyis az lesz, hogy valaki valamilyen szinten nyer, más meg veszít. Régebben én így jártam a honda lead robogómmal, hogy azt is megvettük ugye szépen 50-es papírokkal 390-ért és mikor elakartam adni, feljebb vitték a regadó árát asszem 30-ezerrel ezt a 125 kategóriát és ezt a HONDA úgy oldotta meg, hogy levitte a lead árát 360-ra és akkor ugyanannyiért vetted meg rendszámmal mint regadó növekedés előtt. Persze ez aki rendszámmal vette, nem érintette, csak ugye ezzel az 50-esként használtak ára csökkent.
Na ok, ezt megértem, de ezt a mocit sztem senki nem befektetésnek veszi és nekem nyugodtan hagyná a lelkivilágomat hogy a mocijukat árulók kevesebbért tudják eladni a gépet hogyha én mondjuk 70 ezerrel kevesebbért vehetném meg az "07 cbr 125 r-t mert az eggyértelmű hogy a HONDA nem fog 20 ezres külömbséget hagyni a két "fejlesztés" között ugyhogy habár nem fog bekövetkezni én nem bánnám hogyha lejjebvinnék a mostani és a jövőbeni cbr árait (bocs attól aki pont most árulja)
Jaja, én is így vélem.
Azért elég sokat számítana az a 90-100 ezer Ft-os árcsökkenés. Használtpiacnak nagyon nem tenne jót, mert azért annyival olcsóbban adni, elég veszteséges. Arról nem is beszélve, hogy szerintem nem sok tulaj van aki eladja a mociját és akkor úgy van vele, hogy jólvan plusz még ezt a 100 ezret most csak úgy elbukom, főleg egy újonnan 800 ezerért vett motoron.
Épp ezt mondom! Nem akarják lejjebb vinni a régiét, inkább az újét vinnék fel. Ha belegondolsz ez valakinek jó, mert pl aki most itt árulja a motorját, (Zoli) Ő most adná 660ért....használtan! De amúgy én is annak a verziónak örülnék jobban amelyiket Te említetted. (Ja meg ez kicseszés lenne a többiekkel, mert ők drágán vették és olcsóbban kell adniuk, szal a mostani cbr tulajdonosok úgymond örülhetnek) Remélem érthető voltam
sztem a honda azt tette volna a legjobban ha a régebbit lejjebvitte volna mondjuk690000Ft-re, ezt az újjat meg adná 789000Ft-ért legalább gyorsan elkelnének a régiek és lennének akiknek megéri az ujdonságért meg a pörgősebb motorért +90000Ft (bocs ha hülyeséget mondok )
amúgy ez a fekete fehér nagyon ott van
már ültzem rajta, nagy dög, de akkor se ér ennyit
Ne aggódj, így is fogják keresni. Én legalábbis biztos...Most nemhiszem, hogy annyit ér mint egy nemakaromjelzőkkelilletni rs, vagy épp egy tzr. Vagy én legalábbis így állok a dologhoz.
Most kicsit felkavarom a port, de a kymco most dob ki egy uj 125-öst, ami úgy néz ki mint a 07-es cbr, csak nagyobb, nehezebb, de nem erősebb. És az ára se egetverő, én most ezt néztem ki:quannon 125 és május körül jönnek az első darabok, és csak pestem lesz bemutató darab!
ugyan...szerintem reális ár a kis waraderoval vagymi a franccal na azzal lőttek túl 1,3ért 125ös 4t-t
nekem az a fekete tetszik hát igen az idomok fölfújják picit de így gyönyörű a yamaha kovácsnál van MIDNIGHTBLACK 790,000ért de hát igen akármennyire gyönyörű meg jó meg minden de akkor is csak egy 50es sebaj remélem nem csökken az ára egy jó darabig
nem enyhén ..... használtan 700-750 körül lesznek :S