Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most van egy pár cbr is de nem tudom hogy jönnek-e de majd még ha tudok infót szólok ebben a topicban. Amúgy a mitot eladta a gyerek mert nem ment egy általán már ......
múltkor volt kinnt egy YBR is de most nagyok jönnek inkább
125cm3 4t-ben lehet indulni Tuning?
Lehet hogy én is lenézek , gondolom a szokásás helyen lesz , de majd még hívlak!
f4ther lesz illegal is verseny bp-től 50kmre vasárnap 5től ha érdekel én is ott leszek, mint nézző meg 50ccmben indulok
hát mi hétvégén kistarcsára megyünk ha szép idő lesz ott van egy gokart pálya...
Lesz valami gurulas a hetvegen igy hustvetkor? BP-iek es kornyekiek? valami, akarmi?!
en remelem hogy lesz es szeretnem hogy legyen, ti hogy ertek ra, egyaltalan ki jonne? (nekem egyenlore a szokasos pilis-visegrad-esztergomos karikak jutottak az esezmbe, bar szivesen mennek az euroringre de arrol sok fogalmam nincs)


ezt inkabb else olvassatok, hosszu es unalmas :
Szerintem ma az "autosok" megvoltak veszve! az egyik, kb 60 ev koruli no (banya) a kis tragacs 8 eves suzuki swiftjevel kijott elem piros lampan , radudaltam, kikerultem, szerencse hogy megijedt (ez margithidtol budai hidfo utan tortent, ahol fellehet menni a hegyre azon a szerpentinen, csak az also lampan, jobbrol jott ki piroson mikor egyenesen mentem) ezutan, 7 percel, a szilagyierzsebet fasoron elozom a kocsikat, erre kirantja elem egy autos egy egesz kocsiszelessegnyit az autojat... (nem kerult semmit) meg jo hogy nem eloztem gyorsan, namind1 ennyit mara a "jobol"
Énis benne lennék egy túrába És ha lehet javaslatom az útvonalra akkor mehetnénk a mátrába is akár
én benne lennék sz.tem de a szünet alatt egyáltalán nem tok majd netezni szóval smsben majd értesithetne vki
helló szerintem most jön a szünet és 1 cbr találkozót lehetne csinálni ha nem lenne gond csak azt kéne megbeszélni hogy hol és mikor meg kik jönnének el majd ha jó valakinek megbeszélhetjük
csak nekem bp nem lenne jó mert 350 km-ter
Oké kösz , de majd még ugyis egyeztettünk elötte telefonon!
Ja fölraktam a matricát , a gyorsulást meg majd megláttjuk!
Rockandy ide reagálok a vididre (oda nem tudok :) )
Jó lett a vágás, a minősége se rossz, de a legkirályabb a zene!
5ös :)
persze, persze nekem és az lenne a legjobb majd adok pontos infót hogy a reggeli mikor lesz de kb 8 felé meg majd persze d.u.án is lesz csak sztem a reggeli picit késni fog de majd vigyázzni kell mert a foci pályán lesz és reggel még deres a fű május1e itt van a kertek alatt, amúgy láttom felraktad a Illegal racing club-os matricát hamarosan menni kéne gyorsulásra most vett a szomszédom egy chipes subarut
Az sem rossz de ha már lúd akkor legyen kövér
hát igen a Mito Evot nem lehet túlszárnyalni de szerintem a cicalámpás NSR se rossz
Hát nem tudom mikor tudnánk elmenni motorozni, mert elégé bevagyok táblázva, de Május 1.jén találkozunk! Jönnek bátyámék meg apám is! csak ahogy beérünk hozzátok onnan kisérni kénne minket. Tudod amint átmentünk a vasuti sineken és odda értünk ahoz a térhez ahol asszem van egy fa híd. Ott találkoznánk! Megoldható?
Én megértelek de most már egy éve ezen gondolkodsz... Azt vedd meg amelyik neked tetszik. Az a lényeg hogy neked teccen ako nem lesz baj. Ilyen egyszerű. Én is így voltam a mito-val. Megláttam és tudtam hogy nekem ilyen kell. Tudtam hogy sokat kell vele foglalkozni hogy rendbe legyen, meg sokat fogyaszt, meg rohadtul kényelmetlen de szeretem Ennél szebb moci nincs és ez a lényeg
Jah hát most jött el az idő hogy elkezdtem az A1-et, és nemsokára vizsga kreszből. MÉg a héten avgy jövőhéten meglesz. De a motorkba meg gondolkozok. Hogy melyik érné meg.....
Ybr 125, cbr 125 06 ez akettő jöhet szóba, az új cbr abszolút nem mert nekme nem ér annyit egy 125-ös , akkor már 250-es.
Szerintem tök mindegy, úgysem lesz soha ilyen motorod... Kb egy évvel is ezelőtt a szintem mozogtál és azóta már fullra tuningoltad a gépet a képzeletedben meg itt a fórumon Szerintem többet tudsz erről a motorról mint sok tulajdonos
Én várnék még egy kicsit, és rááldoznám azt az árkülönbséget és én újabb fajta cbr-t vennék. Tudom, hogy még megsincs a motor, de azért ha arra gondolsz, hogy eladáskor valaki nézi, hogy van eladó két cbr az egyik 4. havi és a régebbi vagy a másik 5. havi és az már az újabb fajta, akkor biztos, hogy nem fogja megvenni a régebbit.
hát ha tesztmotorként is használták akkor nem szerintem

ha egy tuti motor kell ezt vedd meg : CBR125R
Sziasztok! Szerintetek megéri az eredeti árát (776 000 FT) egy szalonban tartott 06-os repsol cbr 125?
Mert ebből az árból nem fognak engedni, még ha megjon az új, akkor se. Ami kb 850 000 ft lesz.
A filmet elérhetővé teszed? :)
Amúgy mansellnek írják azthiszem.
Rocky,van esetleg még képed?
mert majd msn-ben vagy mailen küldhetnél 1-2öt
előre is kösz
A menszel-ben (nemtom h írják ) éppen előzni szerette volna egy másik motoros mikor elcsúszott és becsúszott a másik motor elé aki átugratott a gixxer-en. Ezután csúszás közben megtapadt a kereke és felrepült a levegőbe ahol hármat pördült mielött földetért, utána pattant mégegyet, újabb szaltó és vissza az aszfaltra, csuszi és végül megállt. Mentő meg minden de végül szerencsére el tudták látni a srác sérüléseit a helyszini med-cent-ben. A másik (555-es versenyző) megúszta sérülés nélkül és a motor is csak minimálisan sérült.

Egyébként utána az ezresek futamán, megismétlődött a történet. Azt filmre is vettem.
ez elég csúnya. elmondod mi volt? hogy a picsába tört ennyire össze?