Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért ez csúnya volt
Fölveszlek MSN-en.
Rockandyroll a képeket fel tudod rakni a versenyről vagy felveszel msnre és akkor tőlem ott is leküldheted
msn: crossfreestyler@hotmail.com
köszi
nincs mit, készíts a vasat hogy tudjunk menni motorozni mert szerdától indul az enyém is útjára
akarom mondani : motorosok
ja ja majd mikor kétszáz évesen ülnek a hintaszékben akkor már késő lesz! esetleg vesznek majd egy trike-ot
nem egyikse :( nem tudják miről maradnak le....
motorosak ők is?
-
köcce
lehet nem nagyon figyeltem csak örökösön lakik pár barátom....aztán akkor néztem.....szép nagyon grat hozzáá!
jövő hétvégén újra láthatod

nem veled mentem a városban valahol egy kis ideig? valami piros moci volt de nem tom már milyen
mindig akkor irod be az ilyen "meghivásokat" mikor már nem tok netezni és nem látom csak vasárnap mind1.
most végre mocival jöttem Miskolcra juppppííí
Ja, én meg szószerint április 1.-i vagyok!
Kösz Tuning ma már meg volt a torta meg minden!
a hónap első hozzászólója vagyok boldog apriliás 1-se jét
Én a Tiszatóra ruccantam le apával Láttunk jó pár motort
én voltam ma nyíregyen :) Doky láttam motorod örökösön....
csá mki!bocsesz h belerondítok a forumba...kunhegyesi cbr125ös barátom msnre plz vegyél fel:D...ma motorozni kellett vna egyet a felvonulas után címem:gozsidav@hotmail.com
Most olvastam hogy a honda xr 400-as supmotoján is pontosan ugyanezek a fékek vannak elől 276mm (1db) hátul meg 220mm pontosan ugyanazok! még hogy szar a fék, lehet bekente zsírral me nyiszorgott
szerintem jó a cbr 1 olajnyomás lámpa jó lenne de így is tökélestes. Futómű ,fék 1 ső osztályú és az óra is nekem bejön a mutató színe ,meg a skálázás is jó gép ma nyiregyházán nem lessz kint valaki cbr-esek közül?
Lehet a váltást segitö flasht hiányolja meg a GPS navit :D Mondjuk egy olajnyomás lámga tényleg jo lenne.Egyébként hány éve motorozott aki ezt irta?Mert végülis minden motoron lehet hibát találni ha akar az ember,csak azt is nézze meg hogy mennyibe kerül a motor.Szerintem nem egész 800ért(tavalyi ár)nagyon jo kis moci!Persze lehetne rajta jobb fék meg,pályagumi :D de akkor már nem enmyibe kerülne!
Jo lenne ha a casco is ennyi lenne.Engem most kötelez a bank hogy kössek cascot egyébként mérges lesz.
Nekem csak egy olajnyomás jelző hiányzik...
az enyém jobb színű
Ki volt ez a nyomorék aki azt írta a boncterembe, idézem : "Pár dolog el van spórolva rajta, gondolok itt:
-fékekre,
-gumikra
-műszerekre.

Rohadt láma még ugyan jó a fék, a műszerek meg hogy lennének elspórolva, mi kellene még akkumlátor töltöttség jelző, meg pillanatnyi fogyasztás ökör
Jah hupsz, én a köt.biztosításról bezéltem , bocsi
Szia Yaneeken! NEkem K&H-s van 1700... ha jól emléxem, épp ma lett befizetve.Én az "alince"-tól jöttem el...
Szépjóestét mindenkinek. Holnap gyertek sokan KUNHEGYESre! Lessz motorkiállítás és szépségverseny! Nagy buli lessz