Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pont azért kell a hátsó fék hogy előre helyeződjön a súlypont.. persze ezt megcsinálhatod csak elsőfékkel is, de így hatásosabb.
volt erről egy teszt, hogy képzeletbeli betonfal előtt 2 motoros közül egyik csak elsőféket, a másik mind a 2t használta.
megsúgom nektek, aki mind2t használta megállt a betonfal előtt, aki meg csak az elsőt, 29km/h-val durrant bele. nemsoknak tűnik, de ha ezen múlik a gépem és a testi épségem.. hááát akkor inkább használom.
másrészt én így szeretem. nekem így jobb.
lehet öreganyósan vezetek (bár akik ismernek nem ezt mondják ), de igaz hogy nem járok pályára, és nem vagyok szerpentinhuszár sem (mivel itt nincs olyan)
Ezzel elárultad, hogy úgy motorozol, mint egy reomás öregasszony. Én hétvégén kiengedtem a fékolajat a hátsófékemből, nehogy véletlenül rálépjek, mert fekszek :D:D Amúgy halál felesleges dolog. Fékezésnél az elején a súly nem a hátulján.
Te is kerülted a fizika órát....
max össze tudok szedni embereket ha viszel hátul
Nem csak Hungaroringen , nekem utcán is elég könyen csúszik a segge még ha kicsit nyomom a féket akkó is, netom NSR rosszúl lehet ki súlyozva , vagy magyar utak ilyenek ?
De első fék az csódás rajta, jól fog
sajna nem lesz mert húsvét van vagy is a hungaroringen van most ..... de jövőhéten lesz addigra talán a motorom is kész .... mára kéne csak nem veszi fel a telefont a festő de remélem este tudok vele csapatni a városban mert már nagyon mennék
hungaroring célegyenes végén feldughatod a seggedbe a hátsóféked,vagy lehet hogy te nem,de nekem általában emelkedik a segge,szóval hiába nyomom
Tyt, gyorsabb és nehezebb motornál ez meg fog fordulni mert különben nem állsz meg ott ahol akarsz!
Euroring-re kéne menni bár fék nélkül lehet h nem jó ötlet
szoktak hátulra is fém fékcsövet rakni, ráadásul nem is hülyeség...
ezt a "nemhasználok hátsóféket" dolgot sok embertől hallottam már, de nem értem.. Én tök sokat használom, minden fékezésnél először hátsó aztán egy negyed másodpercre rá első fék... sokkal hatásosabb.
Amúgy hátulra sem rossz a fém fékcső, bár tény hogy nincs akkora különbség mint elöl...
Ja fémfékcsövet bármennyiért is, de érdemes felrakatni! Nagyon sokat számít... A Futurára is felraktuk haverral elölre hátulra (2rongyomba került baráti áron a fékcsövekkel 1ütt, köszönhetően a jószívű spanomnak :D ), de az RSen szerencsére gyárilag fémfékcső van..
az a lényeg h rakjatok fel Ti is, mert szvsz sokat javít a féken!
üdv
Tuning lesz ma akkor gurulás, mert rá érek!
És ha igen akkor ki jön még?
Telefonon elérsz!
Végülis Ki, Min akar sporolni...én biztos nem a fék alkatrészeken fogok...
Ha ezt a T.B tipusú fém fékcsövet nézem akkor 60cm müanyagborításó fémfékcsö + 2fitting valamivel 6000 alatt van!
Ez nem is olyan rossz ár szerintem.csak hát nekem kell összerakni,és hát kicsit tartok töle mert ugye a fék nem játék!
Ok ok a hátsó nem látszik annyira,de nekem tetszik ahogy kinéz a fémháló
Utast én nem is szeretek vinni! Szerencsére a mostani"barátnöm" nem is szeret motorozni.
Utálom ha valaki nem akar dölni a motorral,meg beleszól a vezetésbe(ne menj olyan gyorsan) stb.Én csak egyedül megyek.
Egyébként a hátsóféket én se nagyon szoktam használni.Anno még talán simsonon használtam,ott még ért valamit
A hátsót nem szokták lecserélni! Én még az olajat is csak az elsőben cseréltem le 5.1-esre. A hátsóféket kb. most használom először, hogy nem fog az első
Ma elmentem motorozi egy karikát a barátnőmmel. Csak 100km-et mentünk de totál lefáradtam. Utassal sokkal fárasztóbb. De mindent egybevetve, jól szórakoztunk. Videóztunk, lábtartót karistoltunk, Esztergomban hotdog-oztunk stb.
Viszont az első fékbetétem teljesen kifingott. A hátsófékkel már hamarabb áll meg a motor mint az elsővel, szóval elég para
arata.hu-ról rendeltem bele fékbetétet, remélem hamar megérkezik mert így kicsit risky
csákány
Darab ár?
Szóval az elsö és a hátsó összesen 26000? Huuu az elég húzos
Ez az elsö és a hátsó együtt volt 13000?
Ja és komplett fékcsöként kaptad vagy te raktad rá a fittingeket?
Hy!

Én az arata-tól rendeltem, ott 13000ft volt a cső + a fittingek!

Egyébként ez darab ár!
Nézegettem ezt a nagyvas.hu-t
Lehet náluk kapni fém fékcsövet.A Lucasra csak annyit ir hogy 11520 Ft-tól amibe nem tudom mi van benne.Ez csak az elsö fékhez van,vagy az elsö-hátsó? Na meg ugye ez csak egy minimál ár.Lehet CBR 125-höz több.
De van T.B tipusu fém fékcsövek.Itt méretre lehet rendelni a fékcsöveket és külön a fittingeket.Ahogy nézem talán még olcsobb lenne mint a Lucas,de hát neked kell összerakni.
Csinált már valaki ilyet? Nehéz összerakni,esetleg kell valami spec szerszám hozzá?
Vagy egyáltalán felejtsem el csak komplett fékcsövet érdemes venni?
NAgyon ütösen néz ki! NArancssárga fekete a legjobb!
Kukás moci?
Nyugi csak poén volt! Nekem is narancssárga a mocim,illetve repsol.
nekem ez a narancs színü cbr tetszik a legjobban!