Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arrow legjobb, Gianneli jó a hang & olcsó ( ), Devil szép nagyon de gyengus, Micron bazinagy, LeoVince szép hang. Kb. ennyi maradt meg bennem
Egy sima dob nem fog 1-2 lóérőt dobni a gépen
Egy jobb rendszer kb 1 lovat dob rajta
http://cbr125.tawaworld.de/thr...
Tényleg? Na erre én is rájöttem.De 72? Nem igazán halottam még 72ccmröl.70-röl igen meg 80ról,söt talán régebben mintha lett volna valami 75-ös tuninghenger DT-hez? De 72?
Álltalában vagy kerek vagy 5ccm a vége.
Na persze a 125-ösök se mindig 125 hanem 123-124,de azt is mindenki 125nek nevezi
Én km/h-ra értettem.Az enyém gyári rendszer,az egyik ismerösé meg sportdob.A márkát nem kérdezd nem emléxem rá,de ha kell megérdeklödöm,a lényeg hogy nem gagyi dob a karbit is beállitották neki.Az enyém megy totál végre 140-et,az övé meg 145-öt.Na nesze.Százalékban ez is azért több mint a semmi,de végsebesség szempontjábol szinte észre sem venni
Számológépre gyanakszom
ez milyen géppel készült?
henger barátom henger
pedig erezheto valtozast hoz ra a sportdob, ugye ahhoz a 14-15 loerohoz jon 1-1,5-2 loero, ami kb extra 7-12%-ot jelent, szoval ha figyelszra az erezheto kulonmbseg.
Nyugi egy hátsó dobtól nem igazán fog érezhetöen sokkal jobban menni.
Inkább csak a hangja lesz szebb,na meg hangosabb..Ami azért sokszor segithet is
Jol néz ki a kis bogárfogód
72es? Ez hogy jött ki?
köszike..Amugy RockandRolly v ki vagy neked igy a tuningcsővel mennyit visz kb. ?
Hát ez a 150-170 egy kicsit sok Legyen inkább 130-140
A CBR 125R-nek olyan 140 a legvége gyárilag.
Ne keverd egy kisebb köbcentis 2T-vel! Ez 4T.Kisebb teljesitmény de megbizhatóbb és gazdaságosabb!
Halika..Jövő márciusába lehet elkezdem én ish 125-ösre a jogsit..Én is egy ien CBR 125 R-re gondoltma Repsolba..Csak annyi volna a kérdésemh igy semmi tuninggal ez a 13-15 LE ez kb. mennyit jelent ségsebességbe ? 150-170km/h ? Mert most van egy Yamaha TZR 72-es-em alap kupuffal 102-t megy, mert a kipuff lefolytja..
Halika..Jövő márciusába lehet elkezdem én ish 125-ösre a jogsit..Én is egy ien CBR 125 R-re gondoltma Repsolba..Csak annyi volna a kérdésemh igy semmi tuninggal ez a 13-15 LE ez kb. mennyit jelent ségsebességbe ? 150-170km/h ? Mert most van egy Yamaha TZR 72-es-em alap kupuffal 102-t megy, mert a kipuff lefolytja..
Télleg a legszebb mert a többi vagy nem teccik vagy már unalmas mert mindenkinek olyan van! Amuyg is teccik az a narnacs fekete összeállítás!
Na végre megjött a pénz a kutyás karambóltól.
Végre,már azt hittem sosem kapok egy fillért sem.
Nincs valakinek fölösleges Repsolos elsö sárvédöje?
Ebben a színben a legszebb!
én is ezzel értek egyet ! csak annyit, hogy 2t-nél a motorfék kiesik :)
én már kipróbáltam
régen én is csak elsőfékes voltam de aztán rájöttem hogy nem véletleül van rajta az ahátsó fék! kanyarban a motorféken meg a hátsó féken kivül nem tudsz mit használni!
nagymotoroknál a motorfék sem nagyon ajánlott a nagy nyomaték matt csak a hátsó
amúgy nem tudná nekem megmondani valaki hogy a kormányon van az a fém amiből kiáll a tükör és ráfogja a kormányra, na annak mi a neve és honnan tudnék olyat olcsón szerezni?
hát igen, erre a bonyolult manőverre találták ki a hátsóféket..
amúgy hátsófékkel tényleg lehet szűkíteni ívet. aki nem hiszi, próbálja ki!

Dokyval meg egyetértek, sok olyan helyzet van amikor kell a hátsó... nem egy haveromnak mentette meg az az életét hogy kijöttek elé, és ahelyett hogy csutka elsőfékkel beledurrantak volna, inkább besatuzta a hátsót és elfektette a moccot...
hát ezt mondom! ha csak az elsőfék létezik egyes embereknek akkor nagyon hamara össze fogják törni a motort!
mi az h egyenesbe rántod és satu első? ebből miyen manőver lesz?