Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak az a baj hogy ez egy alapból olcsó, keresett motornak indult. De ezzel az árral már télleg kicsit tulőttek a célon.
Injektoros lett az új. Meg úgy a honda összes gépe. Nyomatékosabb lett, meg picit erősebb, át lett hangolva a motor. Ez az ára...inkább nem akarták lejjebb vinni a régi árát. Az is benne van.
850 !Durva, egy kicsit megváltoztatják az idomokat és már ráraknak majdnem egy százast? Gondolom a fogyasztást lejjeb vinni nem tudják, a teljesitményt meg a a1 kategória szabja meg, akkor meg mire kérnek felárat? már a mostani ára is húzós (nekem)...
Csak mint érdekességet megjegyzem, tudom! Amúgy nem csak a piros-fehér annyi...
Ja és nem is akarlak megsérteni, szép nagy motor meg minden, de kiállításon jobban szemügyre vettem és háááát....azok az idomok teszik naggyá, mert közelről annyira lyukas belülről, mint a zoknim
De messziről tetszik:D (ja meg a kormányhíd nagyon csúnya! az a fekete vas áááááááá )
a piros-fehér tzr50 is 850,000 újonnan... (csak mint érdekességet jegyzem meg)
Alád nem tolnak semmit, max ha fizetsz. A kék szebb, de mivel nyáron tervezed a vételt, akkor menny el a szalonokba május eleje fele. Nekem akkorra mondták, h megjönnek. Ja és nyúlj jobban a zsebedbe, mert egy picit drágább lett, 776 000 ---- 850 000 ! De megéri (szerintem)
Üdv.
vagy inkább egy ilyet ez jobb:
http://www.raptorsandrockets.c...
hello, ha mindenigaz nekem is cbr-em lessz június környékén(kicsit jobban várom a nyarat mint máskor ) , de nemtudjátok hogy a magyar szalonokba megjött már a 2007-es széria. szóval ha most bemegyek egy szalonba ilyet tolnak alám?:
http://www.bikez.com/pictures/...
Sajnos így igaz...

Amúgy ha sűrgősen eladó, attól félek az még ott fog állni egy ideig De azért sok sikert
te a holdon élsz h valaki egy használt motort ennyiért megvesz?
ha a szalonból kitolod már akkor egy 100-ast levehetsz belőle... és akkor még a használatról nem is beszéltünk
Nekem is val eladó
Pusssz
Üdv mindenkinek!

Érdekelne engem is a cbr-kupa,
néhány dolgot olvastam már róla a: A dunlop trophy(széria gépek) egyik futama. Ha rákerestek http://www.brorganisation.hu/ oldalon olvashattok róla.
Ha van valakinek személyes élménye, szívesen meghallgatnám, elolvasnám. Ha lesz időm valamikor kimegyek a ringre és kérdezősködök. (bár nekem elég messze van)
mricso
És milyen a movistar? Mesélj valamit
Szia !

Érdekelne a motorod!
Írtam neked e-mailt, a megadott címedre.

szia

Katy
Értem.
Még jo hogy mindig figyelmesen elolvasok mindent
Az ember álltalában kinézi magának amit akar és arrol maga az úristen sem tudja lebeszélni
Ha meg valaki csak azért vesz valamit mert azt a kereskedö ajánlotta,neki nem is tetszett az......
írtam h külön pontozzák a cbr-eseket. csak egy mezőny de nem ugyanabban lesznek elszámolva. szép is lenne. nincs oyan hüye aki együtt indítaná a kettőt mivel a 2T-sek 7-8kör alatt lekörözik őket... ha nem hamarabb
Az erős túlzás, hogy megetetett, mert én is csak hagytam, had mondja el a maga kis mondókáját, de úgyis tudtam, hogy én ezt a színt fogom megvenni.
Jol van látom nem csak engem lehet megetetni minden kereskedöi hülyeséggel
De tény hogy nekem ez a Repsol szin tetszett a legjobban.Nem azért vettem ezt a szint mert a kereskedö rádumált,hanem tényleg ez tetszik nekem a legjobban
Szerintem minden eladó elmondja bármilyen színűt is veszel, hogy ez a szín ritkább, de könnyebb eladni meg minden, nekem is elmondta, hogy a fekete szín, hogy az milyen közkedvelt meg bla-bla-bla.
Még mindig eladó!

Érd: kako.pal@chello.hu
Hajaj!Együtt indulnak a többi 125-össel? 2T-4T együtt?
Ok ok hogy a legtöbb a motoroson mulik,de azért a motor teljesitmények közt van ám külömbség.
Ha ez igy van akkor nem sok esélyt adok egy CBR-es dobogós helyezésre
én a helyedben inkább rs125öt vennék.. de végülis Te döntöd el..
Repsolos fényezés szép, nekem is az a gyengém...
minden esetre ha cbrt veszel, nem kell törődnöd a fogyasztással :)
Nahát ez nem semmi
És milyen igénytelenül csinálta meg a mesterúr
Nem kerül többe,ugyan annyi mint bármelyik más szin.
Nekem azt mondta a kereskedö hogy azért jo ez a szin mert ebböl kevesebb van,és ha majd el akarom adni akkor valamivel többe kerül mivel gyárilag egyedi szinü!
Én meg huuu-haaa az faja kell nekem!
Azota bárhova megyek minimum 1szer találkozok ezzel a szuper ritka egyedi gyári fényezésü Repsolos CBRel.
Na ennyire lehet adni egy kereskedő szavára