Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy én hogy utálom az olyan embereket akiknek ez az első kérdése egy motorról.
Egyébként fojtás és nem folytás.
Nincs benne folytás...
Sziasztok!Én most készülök 125ös CBR-t venni.mennyi a végsebessége?és ha ki van belőle véve a gyári folytás?
az utas volt a kamerás?
Hát, akármilyen furcsa két személlyel szinte ugyanannyi volt a vége mint egyedül
Az órát akasztottuk, szóval ilyen 83 körül....De nagyon sokáig tartott míg felgyorsultunk, szal a cbr jobb
Ja amúgy levan fílmezve, ahogy gyorsultunk, onboard
Sziasztok!
Aki tegnap lemaradt az idénnyitó HONDÁS találkozóról, az bánhatja, mert Lacházán megmutatták a motorosok, mi a dörgés!
Minden jót mindenkinek!
és mennyi volt a vége?
Haverral elnéztünk arra, és kéznél volt a fényképező
Szerintem jó kép lett.
Ja meg lemértük az Aerox végsebességét személlyel
fassza lett a vidi teccik majd még gyurok rá egy kicsit azt kész
jaa
de az 125ös volt nem?
rg-m meg 5öt evett , és ha éppen véletlenül ment akkor elég jól , csak sajna le volt kicsit pusztulva
ja induljunk ki abból hogy a kis 50es tüzér 4,5let eszik 100on meg az olaj...
de ismerős helyen készitetted az első képed
Nekem meg ilyen jutott.de sztem ez a CBR 600RR fekete is kurva jó az ujabb fekete már nem tetszik.
Fura a "bukógombád". Az már inkább bukórúd
Kellett vágni az idomot hozzá? Szerintem egy szép LSL (elesel ) jobban néz ki
Az biztos hogy megbírhatóbb minr az RS125, de ne fikázzuk egymást.Ja összeállt az öltözet!
Én nem biztos, hogy a 3 literes fogyasztást hoznám fel legnagyobb előnyének a hondának, hanem a megbízhatóságát! De a 3 liter is az egyik előnye.
Helló!Szerintem ne kockártass és vedd meg az újat én is így tettem és én is Repsolt vettem.Kipróbáltunk 1 használtat is de le volt strapálva meg ki tudja hogy hohya hajtották azt a motort.
Amúgy nekem sikerült alkudnom(Békéscsaba)A regisztrációs adót meg a forgalombahelyezést(34000Ft)
Nem fogsz csalódni a motorba nekem nagyon tetszik.Igaz nem megy 170-et de nincs az a motor ami a 3 literes fogyasztász übereli.Fogadd meg ezt a tanácsot!csácsá!
2hete elvittem a gépet telóolajcserére. azóta is ott van mert lötyög az első teló. szezonnyitáskor meg záráskor ez az én szerencsém. persze az aprilia kamion jön 3napota, de nekem qrvára nem hoz soha semmit de majd szólok ha kész lesz, meg menni kéne pályázni. ja igen a másik tipikus, 3 hét alatt aztmondják meghozzák a pilot racet. 1 hete hívtak (amikor már letelt a 3 hét) h akkor még 2-3 hét. gratula.
jaaaaaa, oké már leesett. küldöm
hát a legujjab vidid első része...(mikor a tankon van a kamera...)nem rég raktad fel...
Átküldöm, de melyikre gondolsz? Melyik első videóm?
Jajj Rocky! Ilyen miatt ne parázz Nyugodtan fúrd ki, a kutya sem fog vele törődni... sok okos mondja, hogy úgy nem szabályos, de kisebb is rá az esély, hogy elhagyod. Az enyém 4 helyen van kifúrva és jajj, az egyik furat pont eltalálta a szent UNIO-s kis csillagok közül egyet ó most milessz? 5 ezeres csekk és vegyen új rendszámot . Meg a másik dolog, hogy mennyi mocin nincs rendszámvilágítás, és a többi...
Látom nem csak nekem volt balszerencsés napom