Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ez ilyen egyszerű? Odamész, azt go? Nemkell sportorvosi, zsé, cucc (!), meg persze...tudás?
és elvileg lassúnak se lassú, sőt még mendel is gyors mint a szél, szóval max 2és fél óra alatt simán eljutna Örkényig, még Debrecenből is. ha reggel ha délben elindul akkor 2-3 között biztos megérkezne. másfél óra pályázás és simán hazaér még jóval sötétedés elött.
az titok! még ő sem tudja
De amúgy melyik városban laksz?
pedig nem fogyaszt sokat a géped...
Megértem, végülis egy 250-es CBF-fel marha nagy feladat elmotorozni az ország közepéig
Ha tisztességes,ha nem, nem fogok tudni felmenni.
de ha streetfighterkedsz azt is szívesen megnézzük ám
Nekem az Euroring 75 km.
Te hol lax?
tölts már fel vmi vidit had nézzük meg ahogy kanyarogsz!
Ha majd egyszer lejöttök én felmegyek,és meglátjuk hogy ki a jobb!
Menj te a jó kurva anyádba!

... de a jó értelemben
azokat amiken elöl egy körlámpa van!
ugyanez a motor idomosan már inkább bejön
Erre lakom,Mecsek is nekem 50km
rocky egy tisztességes párbajra hívott. te megfutamodtál. nem szép dolog...:)
simson szerűség alatt a naked bike-okat érted? ezt azért ne hangoztasd naked-kedvelő társaságban
Magad ellen beszélsz,engem azér anyáz itt mindenki mert le "hugyosoztam" a 125!
Nem sértésnek szántam.
alaszka szöges guival
szídd te is az enyémet. nyugodtan. én mentem vele. szar. menj te is egy rs-sel és mondd rá h szar. nem érdekel. csak furi h pont ezzel a géppel jössz ide fikázni. a 125ös cbr 1000X stabilabb 130-nál mint a cbf-ed 100nál...
rokynak irtam az előzőtt
Ennél távolabbi helyet nem tudtál kitalálni?
nem tudom nekem irtad e de nem fikázásnak szántam csak nem tom hogy melyik az a CBF! amúgy az 500 as GS re is azt mondom hogy simson annyira nem jön be az a megjelenés
Épp ez az,mi a fasznak szídod te le az én gépem?
ja félreolvastam. csak elmondtam a motorodról a véleményemet:) de neh már te legyél most felháborodva:)