Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mondjuk beraktátok a bogarat a fülembe!
Nagyon vad lenne a kis cbr 2kipuffal az ülés alatt
Igaz értelme nem lenne,meg ugye dupla annyiba is kerülne az egész,de a kinézete nem lenne semmi!
Elég az ha csak könyökből szól valószínű jó hangja van úgy
A megoldás egyszerü!
A pénztárcát nagyobbra nyit és vesz egy teljes rendszert
Meg kéne nézni egy gyárit hogy az hogyan van megoldva.Biztos megoldották valahogy hogy ne olvadjon meg az idom.Lehet hogy valami höálló lap van ott ami a képeken nem látszik?
Igaz az esély hogy ilyen CBR 125-öst lássak utcán szinte egyenlö a nullával :(
bőrruha+kesztyű+agv sisak+csizma 160.000 Fttípus:Speed
méret:L,L,M,44


Komplett motoros ruházat nagyon kedvező áron eladó,
új állapotú négyszer vettem fel!
ÚJ ára 220000ft lenne!
Calvatti bőrruha kétrészes,forma csizma.agv stheal bukósisak,calvatti kesztyű


Feladó adatai:
e-mail:nagyzolika@citromail.hunév:Zolikaváros:pest megyemobil:06-20-391-9664
Tiszta mint a vakablak!
(Cbr-ben tényleg jó, hogy lecsavarozható a dob, mert apámnak pölö vágni kell a csövet, mert egybe van, de az meg úgy nem buli...Gyári csövet vágni nem illik!)
Csak nehogy megpörkölje a faridomot, ha nagyon magasra sikeredik
Hmm
A legtöbb sportdob a gyári csöhöz csatlakoztatható.De az nem megy fel az ülésig.A másik csövet ugy értettem hogy nem a gyári csövet fogom használni hanem csináltatok egy másik csövet a gyári helyett ami felér az ülésig.
Na igy tiszta?
Az egyik csak dísznek lenne
Hát igen, de attól félek hogy nem nagyon működne a dolog
Az nagyon vad lenne, hogy két kipuff egy kis cbr-en. Tiszta 250-es 2T hasonlat lenne
Hogy hogy? Ezt nem értem. Két dob kell neked? Fura. Nem arra gondolsz, hogy felviszed magasra mint az ixil dobok meg micron? Mert a "másik csövet" erősen hajaz arra, hogy kettő kipufogóra gondolzs
Akár csak a sajátomat látnám csak az enyémnek nincs bebarnulva a kipuff könyöke
De majd ha veszek dobot akkor fogok csináltatni kipufogossal másik csövet amivel a dob egész magasra az ülés mellé feljön majd.Szerintem az nagyon jol néz ki.Tiszta 600-as feeling
Ha már teljesitményben ugysem lesz akkora változás akkor kinézetben legyen király
Utast ugysem szoktam vinni,a hátsó lábtartókra nincsen szükségem
Eladó cbr125r!
ár:660000ft
Tökéletes,hibátlan motor,rendszámos,szervíkönyves,törzskönyv,pótkulcs...
Gyönyö
rű új motor!
Az szalon motortól az ára különbözteti meg!
Garntált kilométer,garanciális motor!
Sürgősen eladó!
Az ár irányár!
Úgylátszik nemsikerült meggyőznöm téged
Ebben van valami! Én most akarok rakni majd sportdobot vagy lehet, hogy rendszer lesz belőle, még nem tudom pontosan. Úgy szeretném már akkor a dolgot, hogy sportkipuff, légszűrő, és karbi belőve ez már majdcsak érezhető lesz a teljesítményen.
Hát igen. Inkább rakd félre azt a pénzt. De egy dobot azért megérdemel a kis szúnyoghangú cibere
Ja és én voltam a 12200-ik hozzászóló
Áhh nem fogok én venni rá semmit max idövel ha lesz annyi fölös pénzem egy dobot.
Nem ér meg ennyit a szinte semmi!
Ha nagyobb teljesitményt akarok veszek egy nagyobb motort.
Na ez nem semmi!
Ha jol látom a legnagyobb teljesitményü 1.1LE-t plusszot ad ami teljes rendszer!
Potom 73500(alu) és 108ezer (titán).Öszintén megér enyit?
Na mondjuk a hangja tényleg szép
Nem lesz jobb tőle, jobban átengedi a koszt, hangosabb lesz tőle, többet fog fogyasztani, és sűrűbben kell takarítani. Élettartam csökken. Full tuningnál jól jön, de alatta cinkes...De ha valamivel jobb lett, kérlek írd le!
Mi a baj a sportlégszűrővel? Miért ne rakjon rá?
Sportlégszűrőt ne tegyél rá!Jobban jársz...
Dobbal egyetértek, ott is inkább a hang miatt, meg amúgy a dob egész rendszerrel ér többet. Nem egy dob, hanem mellé a leömlők, mert abban biztos nem kell keresgélned folytásokat stb. De már 100rugónál járunk...Ezért fogok csináltatni, ha nekem egyszer meglesz a motor...
Szarnám le hogy bazinagy,csak érezhetöen jobb lenne a motor.Még az sem érdekelne ha 1-1.5 literrel esetleg többet zabálna.
De ezen a mocin szerintem(saját vélemény!)csak akkor lehetne tényleg jo eredményeket elérni ha lecserélné az enber a hengert 150-re.
De az meg annyiban lenne hogy szerintem annyit nem ér az egész.
Sokat gondolkoztam én is sportdobon,rendszeren meg sport légszürö stb,de beláttam a vélemények alapján hogy az a kb 40-50ezeret nem ér meg nekem az a kis teljesitménynövekedés.
Sportdobot majd lehet idövel veszek rá,de azt is csak a hang miatt
Én is ugy halottam hogy egy hátsó dob nem okoz nagy változást.
Állitolag teljes rendszer,sport szürö és teljes karbihangolás után lesz érezhetö változás,de ilyen kis köbcentinél még akkor sem lesz olyan huha nagy külömbség.
De hozzá kell tennem én ezekek még csak halottam!
Személyes tapasztalatom nincsen.Az én mocimon még minden gyári