Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hűű bazz"! Ezt jól kiszívta a nap
Szivesen! Én is sokat bajlódtam vele...
NAh ha midnen jól megy akkor holnap megvan az új gumi
Köszi. Nagynehezen sikerült kicserélni
szia
húú én már cseréltem...
Szóval először leveszed a kis műanyagot a műszerfal mellett, utánna ott be lehet nyúlni a lámpa mögé, és ott van ilyen kis fém pöcök, azt kell kiakasztani...(előte a műanyag védő sapkát lehúzod), utánne az égőt benyomoid és elfordítod... majd ugyan ez csak visszafelé. Remélem sikerült jól leírnom .Elég neház, emg macerás művelet, mert kicsi a hely.
PLZ valaki segítsen!
Lehet én vagyok a láma de nem tudom hogy kell égőt cserélni
Valaki elmondaná hogyan kell?
igy jártam!
na most kipróbálommilyen eynhén bebaszva kialvatlanul hazamotorozi
Lekésted Doky, nemrég rendeltem nagyvasról cuccokat...
én kérek elnézést
nincs itt esetleg olyan aki a nagyvas.hu vagy a biker-world.hu ról akar valamit rendelni? csak azért mert ha van akkor megfelezhtnénk a postaköltésget mert amit rendelni akarok az olcsóbb mint a kiszállitása :) ha lehet borsod vagy szabolcs megyéből várok jelentkezőket
Mert, ugy voltam vele hogy egy indok nem indok!
Amugy haza viném csak a szülei nem engednek még ilyen nagy távot, mert 75-80 km-re lakunk egymástol!
PÍÍTÖR ! pénteken Miskolcon leszek szóval nemigen megyek Kisvárdára
madj dumálunk
Mi a zene címe? + "előadó"

A Zene is meg a videó is kurvára tetszik (Y)
GRAT!
csak viccelt
Mért benzin pocsékolás?
pfff, az gáz...
1. a szülei nem engedik!
2. benzin pocsékolás!
Mért nem visezd haza?
Hát én benne lennék egy gurulásba vagy akkár gyorsulásban is , de barátnöm lejön hozám és nem tudjuk mikor megy haza lehet vasárnap , de akkor felültettem reggel a vonatra és tudok menni!
gurulás az oké, max csinálunk egy háziversenyt XD valoo és száguldozó már azt ismeri
most jelenleg nekem is kész a motor stb... csak egy árnyalattal sötétebb lett az ezüst aztán anyám pattog hogy 55 rúgóért csinálják meg ............. :S
tipikus, ha mar jovok biztos hogy nemugyvan ahogy kene nanembaj, a mai esot elnezve lehet igazuk van de ha a htvegen joido lesz akkor tenyleg lehetne valami gurulas!
f4ther Tasson lenne találkozó száguldozóval is ott szoktam aztán onnan meg elvezetlek oda mert ez egy régi lezárt komp átkelőhely előtti 500-600m-es egyenesben szokott lenni 400as gyors, de sajna ha igaz a héten elmarad szóval csak 2hét múlva lesz következő
erdekel! merre? infoneed!
Értem, na mindegy majd meglátjuk!

Rocky király a videó! 5-ös!
Köszi
igazából féltem attól hogy sok beugatás lesz a zene miatt, de végülis eddig nem szólt be senki .
RockandyRoll = DrumandyBase