Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na talán ez müködik

CBR125R
meg hát! fasza ksi motor !

egy tuti CBR
Képzeljétek Láttam szolnokon egy honda CBR 125 öt nagyon fasza moci Repsolos festés! Atom Jó!
A Respsolos festés többe kerül mint a sima? Én is most nézegetem a 125 ösöket aztá az egyik nagy esélyes a cbr 125 ! Szerintetek megéri?
Gondolom nagyot csodálkoztak hogy nem megy a gép
Szerintem bazsy-t kellene megkérdezni, talán ő tud valamit mondani a cbr kupáról bővebben. Megnéztem az adatlapját aztán vannak képek, amik szerintem onnan vannak.
kemény
de szar
Itt a két kipufogó.
(34) 344-443

komáromi honda... ők tudnak szerintem ebben segíteni de nem biztos. 1 telefont megér.
sztem hasonló lehet mint a 125be, 28 körül a nevezés + a licensz meg a sportorvosi...
bárki, ha megfelesz a technikai követelményeknek. gyári motorral odaállítasz az elég is:) a mams honlapján vannak szabályok, szerintem rátok is a DT-s szabályok vonatkoznak. vagy ha a mams oldalán nincs akkor a bro-n. valameyik a kettő közül.
Jah bocsi
És oda akkor bárki mehet versenyezni?
Mennyi a nevezés?
a versenyben nem csak ők indulnak. együtt indítják a többi 125-el...
odatolod a cibert és versenyzel:) külön pontozást kaptok...
Az egy olyan kupa amin csak cbr 125ös mocik indulnak
Részleteket sajna énse nagyon tudok
Most jót fogok kérdezni, miféle cbr kupa?
Na nehogymár én legyek a hibás
Én is megyek mert ha igy folytatódik akkor 8dobig nem lenne megállás
Jo éjt mindenkinek
Hogy szimmetrikus legyen a motor! Mért ne?
Na jóéjt mindenkinek, tipliztem, holnap suli
Ha ezért bankot rabolok akkor már legyen 4dob!
Aham persze, azt majd holnap látom a tévében, hogy egy elmebeteg motoros kirabolta a bankot, hogy két dobot vehessen
Majd fogom tudni ki volt az
Szegény Arni.Egyetlen hibája hogy nem volt rajta sapka és ezért ö a hibás!
Vagy volt? Akkor meg azért!
Óóóó hogy f@szom a fületekbe!
Belémmagyarázzátok hogy 2dobot akarok amikor nem is,és amikor meg igen akkor meg itt sem voltatok?
Ha ezért most koros álmatlanságot okoztatok hozzátok fogom küldeni a pszihomokus számláját!
Arni volt!
Ő az elindítója ennek a dolognak
Ne rámkend a dolgot!
Hé! Most előre tisztázzunk valamit, Én nem raktam a Te füledbe semmit sem!
Igen, több mint valószinű! Utána meg csak szelephézag állítás ugyi? miaz, garázsban megcsinálom

Hőálló a dob, azért is olyan benga a micron, de szép!

A bukója nagyon szép Zolinak, az magában tényleg 85 rugó, ami kiállításon 51 volt!