Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha egyszer lennt lesztek mecsekbe,írjátok meg!
te engem hagyjál már békén a qrva életbe!:) állandóan itt ezzel baszogatsz... most épp mire vertem a nyálam mesélj!
Most nehogy már lesülyedjünk arra a szintre mikor motorokat fikázunk! Miért kell ezt csinálni?
na neh már a kerületi vajda ellen ne merj kiállni!
Bencce!

Te mi a fszra vered a nyálad?
ez a CBF amúgy az a körlámoás simson féleség?
honnan hova? Miért?
akkor box
Te is tudod, hogy nem áll módomban felmenni.
engem egyik sem érdekel de h a 250es cbf bennem ugy maradt meg mint egy rakás szemét az biztos. lehet más a véleményed. jobban rezonált mint egy 2T
Navégre!
Nos? benne vagy az Euroring-ezésben?
Miben jobb a 125 mint a cbf?
ja tényleg tényleg:) egymás után mentem a kettővel és mind a kettő ezüst szinű volt igy a két gép élménye egyben maradt meg bennem:)
Az YBR 125 az Yamaha!
pénteken lesz 2 hete h megrendeltem. remélem jövő héten legkésőbb mert én a szombati e-ringes csak motoros nyiltnapra már szivesen kinéznék! egy évadnyitó pályázás, kicsit felavatni az uj térdkoptatót mert igy tisztán oyan csúnya:) de csak lightosan nagyon mert a pályaidom még nincs teljesen kész és a gyárit inkább nem fektetném meg...

hát a cbf 250-esnél szarabb honda már csak a ybr125:) én mentem a 250-essel és 90 körül ugy rezonál h azt hittem széthullik alattam.... 100al többel komoyan nem mertem vele menni:) az indexhez tök közel van a duda, kanyarodásnál állandóan összevissza dudáltam mint valami fasz:)
Nekem meg megérkezett a fékbetétem, szóval a motor ready to fight. Hogy milyen időt megyek? gőzöm nincs róla. Mikor utoljára Euroringezni voltam akkor még nem volt értelme mérni és nem is volt senki velem aki nyomkodhatta volna a stoppert. De talán most majd lesz.

Tegnap rájöttem hogy miért szitál be a kormányom stopizás közben. Ferde az egyik kormánycsutkám (mármint nem szimetrikusra van beállítva) és ahogy a testsúlyommal ránehezedek, nem áll egyenesen a kerék, hanem jobbra egy nagyon picit elfordul.
Azt állítja hogy CBF 250-ese van

mikorra várható az alkatrész? (kb.)
azért te is bátor legény vagy miyen időt mész egyébként? mendelgyereknek miyen mocija van?

meghozták előre a power race-t, már csak a qrva telóhoz kéne az alkatrész (amit mát 2hete szállít az aprilia) aztán mehetünk is eringezni mint a disznó:)
Mendel,
hol vagy?
Mit szólnál egy fogadáshoz? Valamikor a közeljövőben menjünk le az Euroringre! Amelyikünk jobb időt megy az lebrunyálhatja a másik motorját. Na? Remélem nem vagy hangember.
NA hát ami ott az esso kutnál van fazsa kis bolt gondolom nem akarsz csúcs árut venni hát az nagyon fazsa kis hely én oda járok segítenek rugalmasak jó hely a legjobb. www.citybike.hu it a link. NA meg akkor van a kosuth utcán az alma mootr a (DAkaros varga ákosé ) De ott inkább ednuró cucok vannak. Akkor még ott újvárosba van a yamaha szalon az is ujvárosba ő hivatalos nagy shox márkakereskedés van minden kielemt márkakereskedés. meg van még asszem berik cuc is. NA meg van a hold utcába az nem tom hogy tudod -e hol van suziki és honda márkakereskedés de azok nagyon lenézöek. ÉN a esso kut meletit megaján lom meg a xamahát kinnt újvárosba. JA meg van az árkád m,ellet a motor line ha sok pénzed van mnej be nyugotan sok jó dolog van csak gyözed megfizetni. Azsem semmi lénygeset nem hagytam ki ha valami segytség kell még szoljál nyugotan.
hát nem csak addig gondoltam.mint irtam 30e-s sisaknak néztem én 20ér megvettem vna tőle.kb 20 max 25re gondoltam.az 1 uj grex.nem nagy szám,de a leendő MZ-re jo lesz
Gondoltam, hogy újat akarsz, csak 12-ért nem nagyon lehet kapni új sisakot
,de inkább újat akarok venni
12-ért eladom én neked a sisakom, felnyitható grex