Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi.Én is az aliaznál néztem,de nekem 3ezer valahányszáznál nem volt olcsóbb.Állitólag lenyeg hogy hány százalékra vetted a motort.Én 10%ra vettem azaz 76ezer.Ennek a 90%át nem haladhatja meg az önész összege,azaz 50ezer forintos sávba esek bele.Ez igaz lehet? Mert ha nagyobb önrész lenne pl beleesnék a 100ezres sávba,akkor már joval olcsobb lenne a casco
yaneeken nekem a casco az alianznál van 2200-ft minden hónapba
hello ma valaki jön ki, felmegyünk nyiregyre ha jösztök ki, akkor a fősuli mögött leszeünk majd aki tud szóljon vagy hívjon
elég fosnak néz ki az idő de ottleszek! (ha mégsem akkor lövök egy smst)
Sziasztok!
Egy kis segitségre lenne szükségem.Gyorsan kötnöm kell valahol cascot a motorra.
Nézegettem interneten,de a biztositastipp.hu-n is csak az alianzos cascokat irnak.
Hol érdemeskötni? Hol a legolcsobb? Ti milyet használtok és mennyibe kerül?
Légyszi help!
Most látom, hogy én voltam a 12001-ik hozzászóló
hát ez egy jó kérdés mióta beirt ez a fekete cbr es forma megált az élet mongyuk szerintem drágán aggyák egy kicsit de hát nem én adom el! nah majd szerdán irok!:P
Helló! Gyere már fel msn-re! Nincs zsé kártyámon
Vagy ha minden OK, akkor holnap 14:00 a fagyizónál!Ha vmi nemjó akk írj sms-t.
Na pá!
Mi történt emberek? Mindenki motorozik? vagy talán ezt a fekete ezüst cbr-t nézitek, hogy milyen szép nekem is ilyen van csak már 4600km-rel
Sziasztok!

Tudok egy kis fekete cbr125r-t 2006-os 3405 km-re (tényleg)
Még szőrösek a gumik rajta:)
Nincs használva ezért lesz eladva apu vette de még sem kell neki
rendszámos.hibátlan,garanciális....fekete-ezüst színű
ára 660000huf
érdeklődni tvan@citromail.hu
06-20-363-5160
jah kurva sokat esszik nem is mondom inkább mennyit de hát szinkronizáltatni kell a karbikat ennyi meg beálitatni!és akkor már reménykedek hogy 6 alatt is elmegy majd talán
Akkor majd az egyenesekben bevárunk

Egyébként hogy győzöd benzinnel? sokat eszik?
ahogy gondolod én nem is akarok rajta lenni még amugy cbr el ment ugyahogy itt azért még vannak hiányoságok
Vasárnapra megérkeznek az új fékbetéteim is szóval nem kell többé olyan hosszú féktávokat vennem.
A nagyon profi kamera-álványom is rajta van még a motoron szóval filmezést is bejátszhatunk, csak akkor most majd ne én menjek elől, mert különben nem lesztek rajta a felvételeken
nah ez egy nagyon jó 5let!
Majd este vagy messengeren, mert nem fogom tudni felvenni
helyes, akkor majd hívlak szombaton, hogy ki ne menjen a fejedből

Nem, most nem lesz buli. Benne vagyok!
Énis dolgozom szombaton, de a verseny vasárnap lesz (tudom, akkor meg másnapos leszel és azért nemjó )
Szombaton dolbozom. Jövő hét okés.
Tényleg, hétvégén nem jösz ki a versenyre (Hungaroring) ? De kéne menni jövőhéten egy Lepence-ringet is. Valooo úgyis ki akarja próbálni hogy hogy viseli a kanyarokat a VFR.
Jap annyit mondtak nekem is arra, de azt jobbanak tartottam.
120/70 alig használt. 19re sikerült lealkudni.
Az szerintem sok. 24-ért vadonatúj Metzeler Sportec-et lehet kapni. És az utcai sport gumi, szóval tartósabb mint egy használt pályagumi.
Nagyon jó gumi!
Megkérdezhetem mennyi volt, és a mérete milyen?
Thx