Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én azt mondtam h karcold. de ha iyen jól megy akkor azt nem értettem miért nem azt fitoktatod és miért a 600RR-t... de előbb beszéltünk meg 1 off-ot
semmi közöd sincs hozzá, hogy nekem mire való a motorom miért ne karcolgathatnám a lábtartót? miért ne hozzam fel a 600 RR-t én úgy értettem nem baj ha nem kis cbr 125 el mejd azzal mutatok valamit én így értettem a 600RR-t és képzeld 18 éves koromra meglessz a 600RR és azzal fogok menni pályára"kipróbálni a motort meg magamat"
ok
OFF ! O.K. ?
az most nekik mind1.
hondarepsol te is összevissza beszélsz. magyarázol a 600RR-ről amikor szétkarcolod a lábtartódat. akkor ne a 600RR-el gyere hanem azzal. erre van a qrva motorod.
nem azért hogy bárki pártjára álljak de azt mondta vagyis írta hogy pályázni vagy SZERPENTINEZNI...
qrvára nem néztem le senkit, betettem egy köridőt is ami qrvára nem fényes, nem tom honnan veszed h én nagyra vagyok de mind1.
egyszer nem mondtam, sőt utálom bp-et, nem tudom miért lovagolsz ezen.

2hetente 7végén le is kerül az index meg a lámpa most a motorról és megy a pályaidom rá meg vissza. tudod ez már csak iyen. nem azt mondom h nem lehet utcán használni. de itt mindenki vitázik meg oltja a másikat orrba szájba oyan tapasztalatok után ami nevetséges. és mielőtt még megint nekem jönnél itt nagy keményen 10edszer h ki a fasz vagy te h ekkora a szád, még1X elmondom h ezekbe a vitákba soha nem szálltam bele. az értelmetlenekbe szálltam csak bele. voltak akik normális tapasztalattal rendelkeztek mint pl dadis, dc46 v mr2ütem akik már nem írnak mert a sok okosember mindig mindent qrvára jobban tudott náluk, amikor csak a keverékképzésről annyit tud beszélni mint te az életedről. de az iyen emberek a nagyképű faszok, most sikerült odakerülni h értelmes kérdést feltenni már nem lehet, nem tudom normálisan megkérdezni senkitől h pályára miyen viszkozitású telóolajat vegyek, vagy mitől esik lassan a fordulat mert aki értene hozzá az az oyanok miatt nincs itt mint te...
jól van pályázzál jó az nincs semmi de akkor ne játsz idd az eszed hogy mi nem tudunk semmit csak te mert te pályázol jól van neked van lehetőséged pályázni nekünk nincs de ezért kérlek ne nézz le minket
jó bencce megyek fényképeszkedni a városba milyen kanyarok vannak ok jah és a másik ez az élvezet az autók között versenyezni meg az aknafedeleket kikerülni és feladni a leckét másoknak olyanoknak mint te
amúgy meg a te szövegeidet olvasva inkább igy ülök a gép előtt :

és igen vannak különbségek köztünk! én nem nézek le másokat akiket sem is ismerek! (csak téged)
ebbe beleszólnék hogy verem a nyálam 1 600RR-rel hogy odaálom ti mondjátok itt hogy én csicska vagyopk mert az rs jobb mondom akkor odaálok 600RR rel de irtam is hogy én odaállok ennyi cbr 125R el is ha kell nem vagyok beszari gyerek nem vita csak mondom !
ha valaki olyan hülyességeket mond mint te akkor persze hogy elborul

és nhogy azt hidd már hogy te vagy itt a nagy vki mert pesti vagy! kit érdekel?
a motorja pályára van kitalálva! utcán nem is lehet vele menni! az index azért van rajta hogy a pályán kirakd a kanyar előtt ! nem tudtad? ő is kocsival viszi a pályára a motort mert ugye az csak a pályára való! sehova máshova
tudod a vidékit lehet ugy használni mint ah te használod a cigót... neked mindig elborul az agyad egyébként. elképzeltem most így ülsz a gép előtt ----
tudod vannak kulturális különbségek is köztünk, mint pl én nem szídom a te anyádat és nem is fogom megtenni. neked ez nagyon megy, ki szokták nőni általános iskolában ezt, a "kidobom a táskádat az ablakon"-nal együtt
rendeltetés szerűen a pályázás nem rendeltetetés szerű em az van irva a szervizkönyvbe hogy pályára való hanem utcára s képzeld bencce nem kell ahhoz ring hogy borongasd elég 1 jó kis supermoto-gumi ami nekem is van meg 1 kis adrenalin ennyi
hallod bencce pályázni én is mennék csak 1 gond van 360km/ter a Hungaroringre az út
hát annál tovább nem olvastam hogy "vidéki"

vidéki neked az anyád te paraszt! nem tom mire van ilyen nagy pofád de jobb lenne ha zárva tartanád
480 nagyon nagyon sok .... amúgy te neked volt a neten fennt mikor össze volt törve... hiányos és mi az a runner kipuff ?
El is ismerem hogy fasz vagyok...
De már rájöttem erre, megvilágosodtam
Elfogult vagyok az igaz, de már nem bántok senkit
megvan a magam társasága akivel le tudok menni akármikor pályázni v szerpentinezni anélkül h akármi bajunk legyen egymással. sőt képzeld ezek között vannak 125ös cbr-esek is anélkül h anyáznánk sőt qrva jól elvagyunk. 10X több embert ismerek én erről a fórumról személyesn mint te. és egyikkel sem utáljuk egymást. az meg h 1-2 vidéki gyerek utál amiatt mert leugatom h szirénát szerel egy sportmotorra meg hasonló faszságokat csinál leszarom. sportmotor.hu-n osztják itt a nagy eszet, elmondom 1etlen egy cbr-es van aki a motorját arra használja vagy akarja amire elvileg megjelölték h sportmotor és az rocky. meg még van 1-2 aki fontolgatja h pályázik meg van 1-2 aki szerpentinezik. a maradék az a gurulgatok a főuton tipusu aki aztán beszáll itt a nagy 2T - 4T vitába (jelzem neked h én soha nem szálltam bele) amikor még életében nem használta "rendeltetés szerűen" a gépét, de észt osztani azt qrvára tud róla, meg véleményt mondani. erről szól ez a fórum a sok faszságról. aztán ha valakinek beugat valaki h faszságot mond mint pl ma tyt vagy én akkor jönnek a nagy őrangyalok mint te és majd jól helyrerázod a rendet. nekem ne gyere itt kamuszövegekkel h vdani val lehet 2t-kről beszélni mert nála elfogultabb 2t-st ritkán találni egymásnak is estünk egyszer emiatt, és mondjuk pont azért mert itt élte ki magát a cbr 125 fórumban. most épp nyugodt állapotában van, tudja a maga igazát, nem bizonygat:)) én valakit leszólok mert azzal gizdázik h 600RR-el otthagy egy 125ös rs-t és te elkezdesz ugatni. gratulálok. ez neked a fórum színvonala? ez a te szemedet nem bassza h valaki erre veri a nyálát? jól van akkor....
ja az előbb az ár lemaradt 480.000Ft
pontosan
Honda CBR 125 eladó, vízhűtéses, elől-hátul tárcsafék, 50esként használt, városi 2,5 literes fogyasztás, egyedi kipufogó(brutál hang) + gyári kipufogó megvan, plexi hiányzik.esetleg kisebb motor beszámítása lehetséges. 06-30-384-1376 ill. zolexka@freemail.hu