Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és miért kell lebaszniha másra gondolt?
A sok okosnak üzenem hogy nemcsak 1 Talmácsi van. A családból ketten is motoroznak
hát talma a Gp-n is alakított tud a srác
Talma?
1etemen miért nincs őszi téli meg tavaszi szünet?
Hello evribádi!
Most értem haza a Hungaroring-ről. Nagyon jó kis verseny igérkezik a hétvégére!
Mindenki jöjjön, aki megteheti, mert nagyon megéri!
Innen a fórumról öten is indulnak majd vasárnap (mármint azok közül akiket személyesen is ismerek )
Nem volt teljesen probléma mentes a nap (technikai szempontból) de remélem vasárnapra mindenkinek összáll majd a gépe.

ui. : basszus hogy ez a Talma milyen durván megy a 600RR-jével! nem kispályás az biztos.
nekem jövőhét szerdán kell utoljára menni Alig várom már
nem leszel kihadva

mikor lesz már végre nyári szünet?
Engem kine hadjatok a túrából
az volna jó ha vmi kissebb ccm eseket is beszerveznénk tavasziszünetre és akkor vinnám a csajost is! kétszeméllyel ugye már nem megy a 140 !
jah a multkor nem voltunk valami sokan de most jönnek 1 páran lehet pénteken felemegyünk nyiregyre ha mindnki ráér
az karaj lenne csak ne ugy legyünk 5en mint a múltkor
hogy mikor van nekem szünet és mettől meddig tat majd holnap fogom megtudni de 2cbr-es jön rajtam kíül úgyhogy leszünk 5-en 5 kis cbr
amúgy ezt hogy csináltad? valami öntapasós matricát bekörzőzgettél és kivágtad? vagy bolti felnicsik?
hát nem egyszerű felrakni mert csúszkál meg nehéz megkezdeni is meg befejezni már tapasztaltam de jó lett türelem rózsát terem jó lett
jaja király! bár sz.tem egy ezüst jobban mutatna! az enyémen is fehér lesz nemsokára! ha minden igaz szombaton


repsol16 ! mettől meddig van neked a szünet?
köszi, csak elment sok a gyakorlásra és majd rendelnem kell
szerintem jó lett grat hozzá
vitás estét !

anno volt itt nagy felnicsík téma én is ma egy próba csíkkal próbálkoztam ilyen lett:
(minden tanácsot elfogadok)
na látod akkor rátapintottál a lényegre h miért szar ez a fórum. mert qrvára senkit nem az érdekel h mennyire értesz a motorokhoz vagy mennyire tudsz motorozni.
én ősszel a 600as gixi mellett megpróbálom megtartani az rs-t. ha ugy engedik az anyagiak.
Doky tavaszi szünetbe 1 kis túra valahova jöhet?
mind 1 nem érdekes engem nem érdekel ki mit gondol 1 cél lebeg előttem 1 motor a 600RR és nekem olyan kell ennyi OOOOOOOFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
azért a 600RR-t fitoktatom nem ezt mert a lábtartó itt a kutyát se érdekli a 600RR- meg mindenkit érdekel s szerintem sokan úgy vannak vele ,hogy majd ha lessz 600RR akkor de jó lessz én is így vagyok vele de jó is lessz
Srácok, ne anyázzunk már annyit. Legyen már a motoros összetartóbb társadalom, mint az autósok. Hogy nézne már ki, hogy két motoros egymást löködi le az útról?
Én is vitáztam tegnap, de aztán rájöttem h tök fölösleges, mert mindenkinek igaza van vmiben. Meg mindenki a saját igazát tartja korrektnek, így úgysem lehet meggyőzni a másikat. De nem is kell, mindenki azért motorozzon, mert az neki jó. Meg mindenkinek a saját motorja a top, mert az az övé. Nyugtasson mindenkit az a tudat, h engem mindenki otthagyna kanyarban, mert sosem ér le a lábtartóm... mivel a középsztenderemnek szar a rugója és az ér le először...
én a motoromat városba használom nem pályázok nekem erra való qrva motorom igen erre meg túrázásra , és attől függetlenül a városba is lehet borongatni nem csak a h-ringen