Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bazdmeg most miért? Postásoknál nem használja ezek senki többet, ha ilyet akrnék venni mkimennék a ház elé és megvárnám a postást, de mind1...
aha:D:D:
Ez jó akkor lehet elhozták erre a hétvégére győrbe!
Elvileg már van belőle egy darab itthon, mert egy ismerősömnek sikerült már megcsodálnia valahol.
Nem mondod hogy Te is indulsz?!?! RS kupában ahol a Ricsi?
BAzzge v dani te akkor győk vagy nem tudsz hozzászolni és benyögsz valami oltári nagy győkérésget!
Kérdezd a postást, ő biztos sokat tud mondani róla mégisscak szinte azon él
CSak májusba jön a uj cbr! Hát ez m,arha nagy kár azthittem már holnap a győri motor kiállításon látni fogok egyet de attól még lehet nem? Amuyg drágább let mint a régi?
HEllo Szeki miylen motor ez a ybr? Irjál róla léccí pár dolgot! Címem endenorbi&hotmail.com
És nekem nem is fogsz szurkolni ?
most megsértődtem
Kimaardt az első mondatból hogy : jó
Hello!
Már régen írtam ide. De sztem is motor az YBR . Nyitott kipufogóval állat hangja van . (nekem is az van.) Kényelmes, 2 litert fogyaszt. Mondjuk jól jönne még pár lovacska de azért jó így is.
Szia!Bocsi h én válaszolok de pont itt van egy barátomnak egy YBR-e és csináltak rá egy dobot amivel olyan hangja lett mint a 640es KTM nek meg vett rá sreetfighter kormányt és nagyon jó kis moci......de azért nem egy sportmoci!
Hát az márnem hogy késő. Legalábbis nekem. Már elkezdtem az A1-et, és most a yamahába van egy jó kis akció. És akkor YBR lenne. Csak hát ugye az nem egy ilyen jó kinézetű gépezet, de akkor esetleg annka nekiállnék felspécizni. Vagy gondolkodtam rajt h idomot kéne rá gyártatni, de az nemtudom mennyire megoldható.
Szóval most nagy a döntés. Mert mivan ha nem akciózzák le a 06-ost, mert 06-os már nem fog annyit érni.
Május közepére mondják a kereskedők.
Sziasztok!
Kb mikor jönnek a 07-es cbr-ek a magyar kereskedésekbe? Csak azért mert ha azok megjönnek akkor gondolom a 06-os megmaradt darabokat leárazzák......
Én úgy tudom, hogy egy napon lesz a kampány nálunk (mármint a tiétekkel), hát mi wsternre fogtuk a stylet aztán verekedés, meg kánkán, piálás(szigorúan, tea), meg vonatrablás meg ilyenek csak jó legyen az idő, motoral akarok menni!
Igen, megyek a versenyre énis (szurkolni Windsurfer, Dadis és MitoGeri kolégának ) meg úgy egyébként is. Nekem nagyon bejön ez a motorversenylátogatás dolog. Nem is igazán értem hogy miért panganak a lelátók
Igaz nem egy cég a két suli de nekünk is nemsokára sulinapok
Az nagy buli ha jól meg van csinálva Tavaj nekünk volt benne lövöldözés, verdák, csajok miénk lett a legjobb.
nem
Mi ez a punnyadás? Mindenki motorozik?
Én is 110-es gumit vettem rá, igaz még nincs a felnin, de szerintem jobban néz ki egy kicsit nagyobb gumival.

(CSak) holnap legyen jóidő! (megyünk forgatni, kampányfilmet)
Ha már 125R nem kiváncsi, hogy mire írtad ezt, én azért megkérdem, hogy mi hülyeséget írt?
rocky jöttök a jövőheti versenyre ringre?
aznap egész jó 14 fok lesz...
én is ott vagyok a háttérben:)

én is a +15 fok feletti hőmérsékletet várom, de egyenlőre nem akar jönni. sztem csak áprilisban kezdődik a pályázás:(