Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

y2k 407 km/h na nem 300
Bocs ennek a motornak csak 337 ahogy köjön a gyárból..., tényleg nem lehet ellenfél, 9 sebességes váltója van...
na akkor is ennyi meddig él sok mindnen múllik de akkor is az a lényeg nincs olyan 2T szerintem ami a hayabusa turbónak ellenfél lenne 499 ló eltudod te azt képzelni 390 km/h na kkor y2k mondjam inkább ne
Sebességet mondjuk nem is szeretem, inkább kanyarok, 200 bőven elég..., aki meg 300al akar száguldozni hát tegye(de csak ha nem veszélyeztet másokat)...
bocs nem 950 hp elirtam
És akkor most jön részemről amit hangoztatni szoktatok, és mennyít megy el a 950hp val? cska az a különbség hogy ez gyárilag 197 Le, ez olyan mintha gixer 334 Le lenne amikor kijön a gyárból..., versenypályán(ezt már írtam ide) ahol gixereknél max 240et mértek ott ennél a motrnál nem mértek soha 290nél kevesebbet...
455 ló sebesség elég ennyi
halottál már hayabusa turóbóról barátom ennyi 950HP
ott van az xt ténéré 660 az már tud valamit a nyomaték vele van még aha a ló nincs de a nyomaték a lényeg a terepen hogy 3 ba huzom neki és megy a 50 centis sárba erőlködés nélkül a nyomaték nekem az adja
rg 500, nsr 500, lehet választani, rs 500 136 kg 197 Le, ehhez asszem nem kell többet hozzátennem, bőven 320 felett van a vége, pályán egy gixernek esélye sincs
mind 1 nem vitázok veled én a sebességet szeretem a kayarokat ahogy rá lehet tenni a sportgépet azt el nem lehet mondani nem a krossz gép amivel csak városba meg terepen jó kimegyek az autópályára azt iodom mögé hagy szóljon ez amotorozás élménye a ka nyar meg a speed ez az adrenalin
Nekem az élmény számít, a többi nem érdekel, és ezt csak a 2t ad nekem , nem vitatkozom...
ó akor hasonlítsam össze a cr-t 1 hayabusával na 4T úgy megy hogy beszarsz nem lehet elmondani milyettol 1 1000 res vagy 1 1300-as busa 1 aszt már 200 és még van 5 nekem nem ez az hipp hopp 1 krték cr kéne hanem 1 motor 1 sor 4 es vagy v 2 es az a tuti jó és azon kivűl minek jó a cr hogy emeli az elejét barátom megsugom neked a cbr 600 RR a 07 -es 155 kiló ennyi
Egy link? , pár éve 2t re izgulok, azóta ismertem meg hogy van egyáltalán kawasaki h2, azelött még csak nem is halottam róla, a többségenk az 500as 2t és lehetetlennek tűnik, beszéltem már olyannal aki még a 250es el bírta valahogy képzelni de afölött
dani te amúgy honnan szerzel annyi adatot a motorokról ? vmi link kéne
kawa 100 pacit power nélkül, mebrán nélkül adja le, igazi erő , egy álom
Jó van, kb ra mondtam, sintesi 19 Nm, futura asszem 20 nm...
kizárt...
Igaz ez nem RS.
hát ja...yz is felkéreckedik 5 ben is
valahogy úgy van pedig...
Úgy tudom az Rs is 15 de az enyém 20
nem igazán 20 fölött van
fingom sincs igazából
TZR is rántja az elejét ha szépen kérem,lehet beszélni a fejével