Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocc milyen fórum CBR 125 R
na meg pezse én nem csak 50 es meg 125 ös motoron mentem már 400 as 2T dT, RM 125 ,kawasaki GPZ 1000 RX, suzuki 250 Quad, cagiva MITO 160CCM meg még sorolhatnám tovább most nem kell lenézni a másikat mert neki 1 "kis" cbr e van az én motorom meg erősebb ezt nagyon nem szeretem ha valaki erre veri magát majd akkor én is verjem magam jövőre hogy lessz 600 RR nem verem magam mint 1 esek
"majd meglátjuk jövőre nagy szád lessz e ha mellédállok cbr 600RR-rel "


szánalmas hüyegyereke
meg amúgy ha visszaolvasnál a helkoptermotoros Y2k nem úgy jött ide hogy 4T hanem úgy hogy volt itt valami motor ami 337 et megy valami 2T és arra irtam hogy na jó van akkor hasonlítsuk már össze y2k amit semmi motorral nem lehet összehsonlítani
nem baj TYT szerintem több motort láttam szétszedve mint te meg !t is láttam szétszedve ülj az rs edre azt majd meglátjuk jövőre nagy szád lessz e ha mellédállok cbr 600RR-rel akár most is mehetünk1 verszenyt nem az egyenesek királya vagyok
Jah a 15ről jut eszembe. A német HONDA oldal szerint az új CBR-t 14 girhes gebe fogja hajtani 12 helyett

http://www.honda.de/content/mo...
jó mind1 nem érdekes. csak megint a hüyeség.....
9 v 10 Nm..... honnan szedted a 15-t?
kiváncsi vagyok mit próbáltál ki előtte h neked az az isten és az vált be és te is isten vagy meg minden :)
biztos. ki volt kötve. meg nem mérvadó mert más a kipufogó. és azon múlik minden.
bevehetnénk a játszmába a wankel motort is..
na mit szóltok?
Mostmár vedd hozzá a turbinát is
ez a 2T 4T vita soha nem fog megszűnni?
Enyhe iróniát érzek a szavaidban
csodálatos képességeidről eddig is tudtam
nem mellékesen az y2k-t turbinamotor hajtja (helikopteré)...
mi a fasz köze van ennek a 4t vs. 2t vitához?
én értem így is
Hondarepsol, már nem azért, de hallottál már mondatszerkesztésről? Tudod, vessző, pont, meg ilyenek... rémlik?
talán akkor picit érthetőbb lenne amit magyaráznál...
R változatról nem találtam képet, ez "csak" 70Le 1974es gép
mindenki már és már van ki 4 T re esküszik van aki 2T-re én 4T re ennyi kinek hogy
ahogy leadja az erőt
figyelj neked 2 T nekem ! kinek mi adja nekem ez neked az én a sebességet szeretem te meg a hirtelen erőt amit lead a 2T
De mondjuk én nem is teljesítmény alapján szoktam motort választani, csak megjegyeztem hogy van ilyen is...
Te tudod...
mind 1 lehet 9 szebeeséget te váltassz 3 at míg én 1 be 200 al megyek