Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

... a motorosok jó emberek
:D Illa-berek ...
hát az uncsimank is ilyen dt-je volt yamaha DT 400B-vagy mi volt most meg kawasaki gpz 1000RX köszi mindent DOKY legalább rád számithatok ezen a fórumon meg arnira
dt csak 2t volt, szóval felesleges elé tenni hogy 2t
Mi állt bele?
Nekem egy szög állt bele a gyári hátsomba ahelyet rakta fel ezt a garniturát ami most van az ennyémen!
Én most egy szót nem szóltam 4t ellen, csak azt mondtam hogy szerintem mi a tuti
Kurvák vére follyon patakokban!
dani meg Te is...
tényleg ? akkor király
Emlékeim szerint azért egynél picit több husky van az országban
egy pár órája szétfoszlott az álmom elvitték a Husaberget
Ez igaz
veled pl én el tok beszélgetni a 2T kről anélkül hgoy átmenjünk anyázásba! na mind1 amúgy tényleg nem kéne ide a vita!
Ne legyen már itt balhé, most nem én kevertem a szart , most csak érdekességeket írtam le
Kedves mélyen tisztelt Z3, áruld már el ki mondott egy szót is akár arról hogy 2t vs 4t?
komolyan ennyire visszamaradottak vagytok?
Kiláttok még 1 picit is akár a kisebbségi komplexusból?
senki, de SENKI nem szidta egy szóval sem a 4t-t! Összvissz annyit írtam ha egy 4t 125ccm lenne 30ló akkor az is enné az alkatrészeket. Ebben mi a szidás? ez csak a realitás, ennyi. Ha picit is értesz hozzá, megérted és kész.
Aki meg állandóan 2t vs. 4t vitát lát, annak elmondom, semmi ilyen jellegű szándékom nincs, és mint mondtam nem nézem le azt akinek cbr125öse van.

ha mindenképpen mást akartok kiolvasni a szavaimból az a ti bajotok.
de jó...végig olvastam ezt a 3oldalt...személyszerint rohadtul unom ezt a CBRszar mer blabla dumát meg az örökös 2T vs 4T vitát (utóbbira van külön topik...)haggyátok már abba senki se kiváncsi rá...CBR is nagyon jó motor különben is szerpentinen meg a kanyarokban a nyomaték számít nem?na mind nagyon unalmas már...elöbb-utóbb úgyis mindenki 4Tre ül... (vagyis a többség )
a CBRt a honda honlapjáról...asszem
menj a RS fórumodra! ott is utálnak! (mert visszaolvasgattam)
vissza se gyere
és honnan tudod hogy nem tud menni? mert te azt állitottad hogy nem tud hogy "gizdázik" (jó nagy cigó vagy amúgy)

oylat még nem hallottál hogy azért hogy csak mondj valamit inkább ne szólalj meg?
ez hüye bazmeg:DDDDDDDDDDD
ebben mi az ugatás? azt mondtam neki h ne érdekelje h tyt szidja a motorját. te annyira sötét vagy édes fiam:D
na de én most megyek is. a hüyeségeiddel nem foglalkozok tovább. biztos nehéz időszakban vagy


puszi!
igen. utolsó hozzászólásom a hüyégeid előtt az volt h ne a motor erejével gizdázzon valaki hanem azzal h h tud menni. és itt megvédtem a te isten motorodat. mit ugattam bele? azt ugattam bele max h de nagy szám h tyt mellett el akar menni egy 600assal. nevetséges. legalább visszaolvasgatnál. gondolom nehezen megy
"
bennccee?
szard le. engem ugy otthagyott az az elmebeteg cbrrel mint a szél. mondjuk először voltam ő meg már sokadjára, de lehet azt ügyesen használni. azt h egyenesben ki a gyorsabb az csak a kunamadarasiakat érdekli. gondolom nem tartozol közéjük...
"

itt nem te ugattál Viktornak (repsol16) igaz?

illesszem be a többit is?