Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

annyi eszed van mint egy döglött hintalónak!
de te ugattál bele te idióta
1. kérdezd meg a többi nem cbr tulajt miért van itt, vagy rs topicban a nem rs-eseket.
2. meg sem szólaltam figyeljél már oda h délben irtam utoljára és te kezdtél el szövegelni. én pocokkal vitáztunk a powerről de ne zavarjon.
3. mit osztottam? te mondtad vagy nem te mondtad h a haverod az ugy otthagy mint a szél? te. na? a 3ból 2 kérdésedre te is tudtad a választ mivel te magyaráztál nekem.

és még 4-nek hozzáteszem h tyt veszekedett a te haveroddal nem én. jársz te iskolába egyébként vagy gimi után ez abbamaradt vagy mitől iyen a felfogásod?

kuttya
minek jársz te erre a fórumre ember?
nem veszed észre hogy a kuttya nem kiváncsi rád?
minek osztod itt az észt meg baszogatsz embereket ok nélkül akiket még sose láttál?

várom válaszaidat!
majrécsíkot meg térdkoptatót meg csizmát (tudom szarul tartom a lábam, de figyelek már a spiccre, többet nem fog leérni) esetleg ne fotózzak még?

egyébként meg ne ebből induljál már ki, nekem volt h a sikában az idomom leért ( h h a faszba azt nem tudom de csusszantam is egyet de visszahoztam) és ismerek oyat aki ugy megy el mellettem mint a szél de lábtartója meg térde nem ér le....

nem nagy az arcom csak röhögtem egyet. qrvára nem vagyok profi kanyargó, elárulom 1.43-t mentem e.ringen tavaly elsőre. de a te hozzászólásod vicces volt
fényképezd már le a lábtartód alját! kiváncsi vagyok össze van e karcolódva annyira mint az övé

amúgy én nem tom eldönteni a vitátokat mer őt már láttam motorozni téged meg nem de annyira nagy arcod van hogy hihetetlen és igencsak kiváncsi lennék hogy mire!?!?!?!?!
hanem arról hogy beleokoskodik más fórumokba állandóan
szerintem kanyargós úton otthagyna téged már most is a CBR ével!
jó idő van most megyek szimózni aki motorozni készül annak jó motorozást és balesetmentes közlekedést és jó időt neki
bocs ha sértő voltam de higgyétek el hogy szar ezt látni ha a másikat fikázzák én tudom mit "tudok"ez a lényeg meg a rendes motoros haverok számítanak
mind1 nem érdekel, aki ismer az tudja hogy milyen ember is vagyok ,és ez a lényeg dokyval és Arnival is jól elvoltam ők is jófejek csak ezt nem szeretem ha fikázzák a 4t-t ennyi
én se láttam hogy motorozik de ő se engem azt ilyen ír hogy a hülyék királya vagy meg ilyenek
Hondarepsol

Csak adalekkent: viszont Tyt mar kb 4-5 eve ismert a motorosforumokon (Land stb) es nem csak a pofajarol...Toled mintha nem lattunk volna ilyet...
TYT irta doky nak látod a vitát te kezdted hogy ha 4T lenne 30 -40 ló
Doky, nem feltétlen szarabb a kenése a 2tnek, inkább itt az játszik közre, hogy a 2t sokkal nagyobb teljesítményt ad le (literteljesítmény!), és éppen ezért jobban eszi az alkatrészeket.
Ha egy 4t 125ccm 30-34lovas lenne, sűrűbben kéne benne alkatrészt cserélni, mint 2tben a dugót!
akkor TYT nézz le, leszarom nem adok a véleményedre szánalmas vagyok? gyerekes, verem magam ?
mindenki magából indul ki ennyi
jó van kérdezd meg doky-t meg arnit hogy mentem csak nekem az esik szarul hogy lenézitek a 4T-t ennyi a bajom ez az 1
mondom odaállok a sofőrön it sok múllik és én odaállok nem baj ha nem nyernék legalább odaáltam nem a szám nagy
bennccee?
szard le. engem ugy otthagyott az az elmebeteg cbrrel mint a szél. mondjuk először voltam ő meg már sokadjára, de lehet azt ügyesen használni. azt h egyenesben ki a gyorsabb az csak a kunamadarasiakat érdekli. gondolom nem tartozol közéjük...
Hehe jobban tudod Te mint én hogy nekem mi lessz gratulálok hozzá ha te ilyen jövőbelátó vagy ,akkor miért nem csaptál fej jósnak!
mész egy oyan kört mint f4ther a pilisben és mindenki megemeli előtted a kalapját... gondolom ezt nehezebb összehozni mint begurulni valaki mellé az RR-el. de te ezt úgy látszik nem látod...
jó van bennccee nem tudom te hogy reagánál rá ha vergődnének neked így ahogy írtál engem már idegesít a sok ember aki veri magát meg fikázza a 4T- nem bírja megérteni haogy van mindennek előnye meg hátránya de , megmondja ha nekem RS-em van vagyányabb vagyok mint Te mert neked cbr-ed van mondom ok nem kérek ebből ez a bajom nem a 2T hanem ez ahogy a 2T.-sek lenézik a 4T-seket ez a bajom tudod bennccee
mielőtt 600RR-ed lenne, ami mondjuk nem lesz csak magyarázol bele a nagyvilágba, addig tanulj meg írni, meg mondjuk a lesz-t egy sz-el firkálni stb....

motorerővel gizdulni h majd a 600RR... húha! dobj egy videót h h kanyarogsz a kis ciberrel és azzal állj be Tyt mellé egy szerpentinen.... 600RR bazz
Te tényleg nem az egyenesek királya vagy, hanem a hülyék királya.

ha lenne egy kis agyad, akkor látnád hogy nem azért nézünk le, mert cbr125öd van (Rockandyrollt se nézem le mert cbr125je van, és gyengébb mint az enyém), hanem azért mert
- szánalmas vagy
-gyerekes vagy
-vered a nyálad
- nem tudsz írni, és ennélfogva minden mondanivalód még szánalmasabb.