Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne beszélj hüyeségeket...:)
Én is a gyári méretet részesítem előnyben de én is 110-est vettem rá. Tény h minél szélesebb gumit teszel rá annál hegyesebb lesz. Ez érezhető változást kelt, én úgy éreztem az első 3-4 kanyarban hogy a segge meg akar előzni pedig nem csúszott, de mivel hegyesebb jobban lehet dönteni oldalra, ez kanyargós úton nagyon jól jön A hátsó gumimon nekem is ott van a közel fél centis majrécsík pedig elég sokszor lentvolt a lábtartó....
Nekem jövőhéten beszámolóhét van a fősulin, de utána megyek szívesen. Bár ilyen hidegben én még merném bevállalni azt a jó kis kifejezetten tapadós E-ring-es aszfaltcsíkot

A képeiden az egyiken ahol többen vagytok, az a Kornél a Csabi ott a háttérben? Csabival találkoztam a múlthétvégén a Lepencei út végénél. Egy sárga Hyosung-ost követtek egy Porsche-val, a Csabi meg a Porsche-ból filmezte a motorost csapatás közben. Mondjuk bőrszerkóban volt, szóval lehet hogy Ő is meghajtotta a GT650-est
Megha jól látom akkor a bencce motorja is rajta van a képen Na Ő is tud perec sztorit mesélni a Lepence-ringről
Innen valaki szombat Euroring ?
csak legyen jó idő
gyertek
Ja és teljesen elégedett vagyok vele, bár már elkopott nullára és lassan a szövet is kilátszik, de dönteni jól lehetett. Viszont az első gumimon már egy miliméter majrécsík sincs, a hátsón viszont még mindig van egy kisujjnyi, mivel mint említettük, összehúzza a felni és hegyesebb mint normális állapotában lenne.
de épp most beszéltük meg hogy hegyesebb lesz a gumi, tehát hiába 120-as, nemigazán tapad nagyobb felületen.
Hát ugyebár nekem 110-es van. Az simán rámegy és ugyan hátulról nemlátszik nagyobbnak de mivel alacsonyabb a profilja (70-es) ezért sokkal sportosabb látványt nyújt.
ja ja pontosan igazatok van persze hogy összahangba kell lenni nem hülyeségből van rajta 100 as gumi
És hozzá kell tenni hogy szélesebb guminak nagyobb az ellenállása, magyarul jobban vissza is fogja a gépet...
Most lehet hülyeséget mondok, de azért valamilyen szinten összhangba kell lenni az első és hátsó gumi méretének, nem? és még ha a hátsó helyére raknak egy nagy gumit, az elejét nem tudja azzal összhangba hozni, vagyis nem tud ahoz megfelelő nagyságű elsőt rakni
épp ez az hogy nem lehet úgy dönteni mert puppos a gumi érted nem az a szép íves hanem nagy puppos batár állat érted és nem lehte úgy dönteni mert ha a felni összehuzza fupposabb lessz és annyi tapadófelület se lessz mint 1 100-as guminál érted a 110-es elmegy még de 120-ast nem tennék rá ez nem nsr
Fura, de nekem nemnagyon tetcik ez a bohom gumi erre a kis motorra, en maradnek pl a gyari meretnel, szerintem, igy kicsit hulyen nez ki, meg dragabb is persze ez egyeni velemeny, attol meg lehet jo
A felni összehúzza, de legalább jól néz ki. Hegyesebb, púposabb lesz a gumi...ugyanúgy lehet utána is dönteni, ha nem jobban. Vagy nem? (Javíts ki ha rosszat modok)
de tudok bemész 1 autósboltba és rendelsz ilyen alurácsot kb 5000 nem tudom mennyi ez attól is függ hogy milyen a lyuk rajta nagy e vagy kicsi de mi sr-hez vettük még 1 éve és 5000 volt nem tudom mennyi belőlle de nem kevés szerintem jól nézne ki a te mocidom mert fekete és kiemeli az az ezűstszínű rács
Nem tud valaki olyan kis rácsot, mint ami a rocky által felrakott első fekete cbr-en is van, az oldalsó idomba? vagy azt külön barkácsolni kell?
Nem hülyeség. Rámegy a felnire a szélesebb gumi, de a felni összehúzza. Ergo, hiába raksz 120-as gumit rá, akkor is csak kb. 110-es lesz a gyakorlatban mert a felni összehúzza. Viszont mivel összehúzza, ezért hegyesebb lesz a gumi. a legkevésbé a 80-as profilu gumit húzza össze, de az meg úgy néz ki mintha valami traktorkerék lenne a motoron
én nem mondtam hogy nem megy rá a 120 as gumi csak figyelj nem hülyeségből van rajta 100 as gumi enniy gondolj már bele veszel 1 nagy gumit a felni keskeny ugye és ha ráteszed olyan puppos lessz a gumi mind 1 te ráteheted a 120 ast nekem jó a gyári azért a gyárban csak tudják milyen kell rá nem gondolog nekem mid 1 azt teszel rá amit akarsz
Én nem tartom olyan nagyon jó dolognak az olyan széles gumit. Beszéltem egy gumis emberrel még régebben, aztán az azt mondta, hogy ő nem annyira van benne a motorgumik világában, de szerinte ez a futómű ami a moci alatt van erre a gumiméretre lett tervezve.
Ez hülyeség. 120 még nyugodtan rámegy.
jah a gyárival nekem azt mondták hiába rakok rá szélesebbet nem lessz szélesebb sokkal mert a felni nem engedi úgyse
Jól mutat! Ez ugye a gyárival megegyező méretű?
képek rólla
megjött a gumi már rajtavan a sason szemm mint a gyári és jobban tapad kirély
Mtx nagyon jó
Köszi Tuning , nem rossz , de valoszinüleg kmx-et veszek vagy mtx-et!
Jobban hajlok a kmx-re, mert havernak az van, mentem vele és tetszik !
a tegnap esti pörgés után mindenki kifulladt?