Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát franc tudja mi lezs, ha van ns 250 az jó lenne, de rd 250 sokkal gyakoribb, 3 Le a különbség az meg nem számít sokat, csak mondjuk hogy mégiscsak egy honda
ez a 9 sebességes? 337 km / h ás?
...
az RS 500 ról vagy miről betehetnél egy képet! kiváncsi vagyok erre a csodamotora!
Az ns mondjuk nem rosz, de rd jobban bejön, igazi naked, egy mvx az nagyon zsír lenne, de kurva ritka, V3as, nagyon brutál kis gép
Sajna mvx blokkjáról nem találtam képet, itt az ns 250é
Jó a honda, de abból az mvx 250 van ilyen, annak meg főtengely próblémái vannak , állítólag..., ezért nem is gyártottak túl sokat, utánna jött az nsr, az sem rosz moci, de én most az rd stílusú gépre megyek, meg azért mégiscsak jobb érzés egy veterán géppel alázni
honda nem jó ? kolléga
Valószínűleg egy rd 250et fogok venni jövő tavasszal, de ha sikerül akkor egy 350et
beszéltem msnen a gyerekkel 130 az alja :
Ja és 9 sebességes váltója van hogy úgy gyorsuljon mint az állat és közben meg 337el megy
Yamahából csak rd 250/350/400/500, rz 250/500 érdekel ...
Szeretek kikapni!
Amikor cbr hagy ott akkor örülök, de ha más, szídom
sztem 100-110ért el lehet hozni, mivel külföldről jött elég olcsón (80ért)
dani már nyúl is a pénztárcájáért
tényleg jó sok videót töltöttél fel amúgy
Mennyit enged a feléből?
ha minden igaz 140-150eket vissz
jajj télleg most jutt eszembe laci lesz egy eladó yamaha dt 125/50 130ezer forint i.á,-ral
És senki se állíthat meg, muhahaha
Bocs, erre pont nem gondoltam
szerintem sem szándékosan csak annyit akartam mondani hogy ott nem listából választotta ki hogy 2 vagy 4 hanem pii újját rárakta a 4 es gombra és lenyomta de hát mindenki képes elnézni dolgokat ! még én sem vagyok tökéletes
Van még kétszer ennyi, amit fel is fogok majd rakni, majd ha lesz időm átkonvertálni őket
Honnan tudod hogy nem egy hószán blokk van valahogy belerejtve?
Látom elég rendesen elárasztottad az oldalt 2T-s vidikkel
2t-re gerjedsz te is mint Tyt (nyugi nem bántás volt senki számára, főleg nem Tyt nem aki jó fej volt velem sokszor)
Szerintem biztos, hogy nem szándékosan lett úgy írva