Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viccelsz?
2 ütemű?
úgy legyen, ha valaki kimondja hogy 2t rötön ott termek , kivéve mint most aludni fogok
adtatok már fel ott hirdetést ? abba a mezőbe nem lehet félreklikkelni! valahogy félreirta szegény ! de igy legalább egyedi a motorja! jobban el tudja adni!
áhh gondoltam hogy megjelenik mindjárt dani lottón lenne ien szerencsém felvásárolnám a pusztát ami itt van és vennék pálya cbreket
rs 500 v4es 134kg 197 Le 337 a vége, ahol gixer pályán 240et megy max, ott még nem mértek ennél a moccnál 290nél kevesebbet, legtöbb meg 321 , és nem létezik olyan darab ami még ne lett volna megfektetve , ezt persze csak úgy megjegyeztem hogy okuljatok
Biztos mellé ütöte! De azért aranyos! Nagyot kerekedet a szemem amikor megláttam!
Jólvan az, hát biztos mellé klikkelt vagy nyomott hirdetés szerkesztésekor, de azért szerintem illett volna átolvasnia a feladás előtt
a hülye! 2T 600 as? lenne vagy 200 LE
ez egy műszaki szerelő te tudatlan
hát pénteken 14-16 ig szerintem egyedül leszek szóval ha nem akarsz nagyon kikapni akkor ugy intézd hogy 16 után érj csak rá maradj bent plussz órákra a suliban
Valaki nagyon benézet valamit az ütemnél! :
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=48474
Először megijedtem ...mondom 3asban...hm
Két személlyel már tényleg rángatnod kellesz a CBR-t az ördögi aerix ellen Gyorsulásban elkaplak
Nem , velük nincs gond mert ők kulagépek és egyenesben se húzzák neki, nem hogy kanyarban. Nekem kellett bevárni őket.


(most csak azért oltogatom őket, mert ők is szokták olvasni a fórumot de pssszzzzzz.... )
pedig kipróbálnánk 3masba ha péntekre úgy néz ki hgoy jóidő lesz akkor csütörtök este hivlak és egyeztetünk mármint a motorozással kapcsolatban
hát és én egy cbr600rr és egy yamaha r1 társaságábban szted ? kicsit az egyenesekben magamnak mondva " menjél már pici honda gooo ... gooo"
ezek titkos japán fejlesztések amit osztrák mocikba épitettek és igy tesztelik a mire képes egy motor ha nem ül rajta senki csak a robotpilóta vezeti! olyan mint a KITT csak motojba
A multkor felrakott képeden ahogy 3 600-as cbr társaságában mentél, ott már tényleg lelkiismeret furdolásom lett volna nekem is
hát itt is gondolom rocky ismered r.3.14et velük szoktam motorozni meg van egy két haverja hát egyenesben van mikor kicsit oda húzzák aztán bevárnak mert jó fejek de azért kanyarokban rakom én is oda hogy tudjam a tempót tartani
szuval ezekszerint úgy van kialakítva, hogy alkalmatlan kanyarodásra, mert útban van a motoros?
én májusba hogy 3 éve a hondát és még 2évet megyek vele
hát azért ienekkel nincs gond hogy meddig lehet húzni tb mivel 14évesen már kipróbálhatam simson után egy 250es vmi yamaha túra speedet
Okés, nem fogok közétek állni!
ismerős érzés !
Nekem idén lesz 3 éve hogy a CBR-t gyűröm. És ugyan jól elvagyok vele és imádom a kanyarokban büntetni vele a népet, de azért mégiscsak frusztráló, hogy az egyenesekben lelkiismeretfurdalásom van mert tudom, hogy csak miattam megy mindenki 130-cal