Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

muszály valahova elrakni a lábukat a lábtartóról mert ha ledöntik közel vizszintesre akkor már nem sok hely marad egy lábikónak
Nem nagyon nézegettem ezt a 400-as kategóriát, de most lehet egyáltalán valamilyen új 400-as sportmocit venni?
ha úgy érzed, hogy elég rutinos vagy és nem húzod tövig a legnagyobb forgalomba éjjel-nappal akko semmi akadálya! ez minden embernél változó, h mikor tér át nagyobb motorra! én még jó pár évig maradok 125-nél ez fix :P
közülünk csak valooo olyan vastag hogy 600-as elött még 400-ast is vegyen.
szerintem idétlen ahogy lerakják a lábukat a kanyarban, egy dolog viszont vitathatalanul előnye a motyónak, az pedig az hogyha elcsúsznak, akkor sincs semmi. Fölállítják a motort és mennek tovább.
és ti cbr után nem vesztek vmi 400ast vagy vmit ? mert azt mondják hogy meghalunk, de egyszer így is úgy is :(
pl ha azt vesszük én mocim 2t ezért megy főként oan 100-105 cbr125 4t az megy 130-140 az meg sztem elég picike külömbség .... idén sajnos a kamion miatt nem tudok vásárolni 25öst csak jövőre tudnák de egy szezonra meg nem veszek inkább megyek egy ismerős mitojával és majd ha össze jönn a kes akkor egy 2002-2003as 600RR én így gondolom .....
vélemény ?
Nekem is tetszenek a supermotók, csak én jobban a gyorsaságiakért rajongok
amúgy nem tudjátok hogy lehetne erről a jutubról letölteni a videókat? flashgettel nem jutottam sok sikerre! más 5let?
? hát elég durván körbemotorozta azt a piros sárga gépet és annyira nem vol hosszú sz.tem az egyenes hogy visszaelőzze a Husát! de mind1 nekem a Supermotók tetszenek neked meg a gyorsaságik!
Pont az utolsó másodpercekben talált emberére, jött az egyenes és ott már nem hagyta ott a sportmocit, de amúgy tényleg jól megy.
áá mikor megláttam szerelem 1 ső látásra alig várom hogy az enyém legyen a kis 600RR
az jó lesz :) ha viszed műszakira akkor henger csere vissza?
egy dragster azt is lelövi
ááá tudom mi a gép a simson ez a gép ez az enyém elmegy 1nek
rátapintottál a lényegre inkább gyorsulásra vannak kiélezve! de abba levernek mindent amúgy egy hangyafasznyival felmegy 200 fölé! de tényleg csak annyival ! mingyá belinkelek egy videót !
hosszabb távra tuti nem de egy városi mocizáshoz tényleg lenne kedvem! szombaton esetleg kimegyek Tokajba de akkor csak a két b.nőm viszem (CBR + Brigim)
ücsörögtem a kiállításon rajta egy jó 5-10 percet és én nagyon beleszerettem
de csak egy használt 03-04-es 600RR lesz a 125R után (hacsak meg nem nyerem a lottót )
és mennyi annak a supermotyónak a végsebessége?
motorokat is gyártanak (de csak mellékesen )) ! és nem is rosszakat ! a 600 as Supermoto "lácfűrészük" pl 2,9 alatt van 100 on melyik gyorsasági is gyorsul ennyi idő alatt 100 ra?
Ha nem akarsz jönni, akkor mondd meg nyugodtan! Amúgy én is csak egy körre gondoltam. Lehessen "vadulni"
HONDA CBR 600RR !
ööööö nem tudom ki nézte tegnap a sport 1 en a motorshow-ot és abba mondták hogy az új cbr 600RR 155 kiló a legkönnyebb a 600as-ok között és a legerősebb közép és felső fordulattartományba mint a többi 600as