Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ejj, bezzeg engem igy nemtudsz kovetni mi?

persze ha direkt lelassitok h bevarjalak, arra meg leelozol, kihasznalva a nagyobb nyomatekot, es csak mogotted maradok...
na, ms is beletettem pár kilométert a motorba

még filmeztem is kicsit
eksön múvi
Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy van a fojtas a kis CBR-ben?
80kmh-s

Udv.
csa
nem tudjatok mikor jelenik meg pontosan az uj cbr 125os? mikortol lehet venni spanyolorszagban?
Mit kérdeztél? (visszaolvastam kicsit, de nem találom)
talán mert spanyolországban élek... szóval tudja valaki?
Nem Viszont benya sem volt benne
De már nem cuppogott a tanksapka
Már így is töb esélyt kapott, mint a legjobb nő kaphatott volna...(vagy 20*állt le)
Szerintem adj még egy esélyt neki és menj vele egy kört.
Most is ott tankoltam ahol eddig szoktam Tegnap cseréltem olajat Mi is erre a karbifeltöltős, lemerülős dologra gondoltunk Meg is néztük h nem tört e meg a cső, de az nem őúgyhogy az lesz teljes benzincsere, meg áttisztítás, szerintem a akrbi is szét lesz szedve
molnál szarabb nincs , ahányszor eddig molos cuccot vettem mindig szar volt, mostmár rá se merek nézni
Felénk annyira nem jellemző a vizezés, a környéken aránylag jó kutak vannak. Bátyám körbetesztelte a környék mol kútjait, aztán nem volt rossz egyik sem. Régebben itt Kunhegyesen vizezték, de már itt sem.
ez a 2 km ként leál amugy nekem is volt a kis cbr el karbi eltömödőtt amugy megnézed az olajszintmérőt és full benzinszagú lessz elvileg az olajod is szóval jkell majd egy olajcsere is nekem is ugyenezvolt! amugy mennyi van cbr be?
jó nagy fasz vagy
Pedig ugyanazok vannak benne mint egy Simson karbiban.
Nemvagyok ősblallallala... Buzifejű Érdekes.... Szerelőhaverommal mi már szedtünk szét CBR karbit és nem lett semmibaja... Ha neked ez jólesik, hogy fikázol másokat akkor hajrá, le lehet rólam koccolni, kis geci
most hogy így végiggondoltam tényleg vmi a benzinellátással lehet ha így 2km enként áll le, vmi olyasmi lehet hogy ha tényleg vizes benzint tankoltál -ami sztem ki van zárva hoyg még vannak ilyen nyomorék benzinkutasok- kb ennyi km elegendő benzin van a karbiba és sztem mikor megálssz akko vhogy megint feltöltődik és ezért tudsz vele menn és az is lehet hogy ha eltömődött akkor túl lassan megy a benzin a karbiba és kell neki egy kis idő hogy feltöltődjön, tehát most azt kéne mondanom hogy mossátok ki az egész szart, de én még mindig azon vok hogy teli tank hogy híguljon ha szar, vagy engedjétek ki az összes benzint!
ja és nehogy szétszedjétek a karbit mint ahogy azt fepi3 (őssimsonszerelőtanácsolta)
Ez nem simson bazdmeg
cseréld ki a gyergyát és tankold tele olyan benzinnel emivel eddig nem volt baja!
nah császtok hátkiléptem a 125 ös életből! de nagyon szerettem amugy! egyszer majd képet is tesszek föl hogy is néz ki az "ujj" motorom !
HondásPisti Rendben majd szólok:D arrafelé miylen a benzin?
volt valaki a budaörsi agip kúton tegnap? repsolos festés és bnővel hátul....
Uuuhhuuuhhh gyerekek ma bennvoltam a váci kereskedésben és megismerkedtem új szerelmemmel :]] asszem most már biztos h repsol lesz, és el se hiszitek de olcsóbb mint pesten Ja, és találtam olyan szemüveget is amit kb ezeréve hajkurászok pesten...ja, és kaptam egy katalógust a kis CBRről, szal most ezt fogom olvasgatni ja és mivel ismerem a tulajt azt mondta a tavalyi üzembe helyezési díjat számolja fel ;) És szerintem még alkudóképes is, csak olyan embert kell magamjmal vinni aki ért ehez :D
És ha arra megyünk viszünk magunkal benzit is!