Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze mesemondó

ki is húzlak minden fotóról. Csak azok maradhatnak akiknek van motorjuk. Meg egyébkéntis, mi az az autós póló rajtad?
jaaa úgy értettem most fogjátok megtanitani vezetni
Genyóóóóó! Ma megyek az újért te mocsok!
1. Az én csajom!

2. Megvan neki az A korl. !
ajaj csak óvatosan! előző mocimmal én is tanitottam b.nőmet és borulás lett belőle! mondjuk utána egész jól ment már neki csak a váltás picit lassan ment! mire kettesbe rakta visszalassult nullára a gép! a CBR-t már nem adom oda senkinek
Héjjjj, ez a sportmotor.hu! ide csak motorosok írhatnak. Tudtommal neked már nincs motorod!
Mostantól csak a Zsófival állunk szóba
csak egy kicsit!
Hééé! Fórumtéma a csajszim?
ne legyél ilyen! biztos fogg neki menni!idővel
Na, alig várom, hogy Zsófit jól betanítsuk, hogy kell zúzni a kis CBR-rel itt a környékbeli hegyekben mondjuk elötte rá kéne venni, hogy elmerjen indulni vele
ebbe van valami!
az az 1-2 legyen inkább 0.5 ! szerintem! csodákra azért nem kell számitani egy új dobtól egy 10 kW os motoron
császtok hát rocky ezvan nem szoktam hozzá a piros gombhoz! amugy 62 ló elvileg és 40 a nyomatéka! jah és 550 be adom el a cbr em!
ja, ugy 1-2 loerot dob rajta, lathatoan jobb nyomatek, bar, Rocky vladoja jobb

amugy milyen bajrol beszeltel is itten? az enyemnek olyan baja van hogy mar 130 fole nemmegy, pedig meg nyaron 140 ekkel mentem autopalyan... egyenesben mondjuk behajolva teljesen kihozza a 120-at, szoval nemtudom mi a gaz... persze persze kopnak az alkatreszek, na de ennyire? nemhiszem.
olyan mint egy AF-1! csak gondolom picit gyorsabb annál no meg nyomatékosabb a CBR-t mennyiért adtad el ha meg szabad érdeklődni?
Csib, Vinnie, Csuri és én

egyébként itt látszik hogy a kamerát hogy rögzítem nagyon profi a szerkezet

valooo,
hát én nem mondanám erre a motorra azt hogy új (csak vicc)
de hallanátok milyen durva hangja van! Kár egy ilyen jó motor egy olyan gyerekbe aki még beindítani se tudja (szintén csak vicc )
Grat a mocchoz! Balesetmentes közlekeést, és széles utat! (Igen szép gép!)Egy pár adatot írhatnál
Sziasztok! Megcsináltuk a movovt, beszarás miylen apró baja volt. A tank altt, van valami csapő szerű, és ott az alsó csőnek a részénél a membrán volt letapadva (régebben ama poccával is votl iylen gond ) (vákumcső), azt kifújtuk, és ment mint a szél 143km/h-nál még gyorsult Aztán rájöttem h csak a nagy hátszélnek köszönhetően Pedig úgy megörltem hogy még jobb lett mint eddig

F4ther Látom nem gyári dob van a gépeden, mennyit dob rajta(erőben, sebben)? (hangban tuti 1000jobb)
thx
Gratula!Több 10,000 Balesetmentes örömteli kilómétert nektek
nah császtok ez lett az ujj vas!
Differenciál egyenlet általános megoldása: ez egy olyan függvény amely kielégíti a differenciál egyenletet az értelmezési tartomány minden x értékére és annyi egymástól független tetszőleges állandót tartalmaz ahány rendű a differenciál egyenlet!

most jöttem vissza az egyetemre de ezek láttán már mennék is haza legszivesebben
fogsz valami jó erős ragasztószalagot és rárakod a tankra! alá raksz valami szivacsot persze és belövöd hogy egyenesen nézzen! meg zummolsz rá egy kicsit ha kell
arni viktor and ME
Jó kis vidi grat hozzá! A kamerát hogyan raktad fel? Én is agyalok h videózni kellene de semmi ötletem sincs hogyan tudom rögzíteni a camot