Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd én bejáratom neked, amíg a melóhelyen punnyadsz. Na , mit szólsz az ajánlathoz?
Majd bejáratás után!
nagyon nagy az a 2 film, azóta is etalon nálam :)
Addig úgyse hagyom békén amíg nem tesz rá sportkiput nehogymááá hangnélküli V2-ese legyen a cimbinek
Bazzeeeee, de durva, tééényleg!
A Bethooven kezdi ezt játszani a szintiken és utána meg ez a szám szól miközben kergetik a bevásárlóközpontban a Dzsingiszkánt meg a többieket
Milyen kemény hogy kb. 12-14 éve láttam ezt a filmet és mégis így megmaradt a fejemben ez a zene
Az elöbb megkérdeztem öcsémet, hogy emlékszik-e még a Bill és Ted filmekre? Erre azonnal küldött a "lég-gitárt"
Tyt, köszi a segítséget.

Mostmár csak újra meg kell találnom azt a weboldalt, ahol ki van gyüjtve minden amerikai film-hez tartozó zene-lista Gondolom a szám címe a refrén szerűség lehet.
akkor hagyd rajta, mert tökjó a színe
A kipuffon karcvédő fólia van!
Bakker!
ez a szín kurva jó! mé"nem ilyenbe veszi mindenki? ez az első SV ami igazán szép! a kipuff is szép színű! királyság

RockandyRoll, jól emléxel, a Bill és Ted 1ben (vagyis a töriérettségisben) játszotta ezt a híres zongorista (nahogyishívják? ) a pláza zeneboltjában kb. 3 szintetizátoron :))
A fura szinek a jók! De tudod,színvak vagyok nem igazán tudtam megmondani milyen szinű!
A kérdést még az előző öldalon tették fel, ha jól gondolom nekem (csak ideírom hogy ha valaki nem értené
A tank alatt, ahol van valami csap szerű(nem az) van ott 2 cső, az alsó vákumcső, és az el volt tömődve(abban van egy mebrán, nah az volt letapadva).
Hihi, csak most vettem észre hogy ott csorgatod a nyálad a háttérben

Ismét sikerült egy férfias színű motort választani
énis imádom ezt a számot.
de sajnos énse tudom mi ez. Szóval énis várom a megfejtéseket

én asszem mintha valamelyik Bill és Ted haláli túrája filmben hallottam volna ezt egyszer, de persze az is lehet hogy mégsem
-bocsi az offért előre is-

Nem t"od kinek a zenéje szól eme vidi alatt? Csak mer" imádod...
mondom én hogy elkiabálom

de nehogy azt hidd, hogy csak azért mert lefoglalóztál egy motort, újra szóbaállok veled! Majd ha a segged alatt látom, akkor talán, de addig kérlek ne zaklass minket... motorosokat!
Kereklámpás! Elkiabáltad!
Fejidomos! (most jól elkiabálom )
naa gratula! fejidomos v körlámpás?
Elvileg SV 650!
De már nem merem elkiabálni!
nyugodj bele, az enyém már régebben az volt

milyen mocid lesz?
nagyanyám? neki nincs
Mutatok egy képet. Na ki az aki hiányzik a képről, mert nincs motorja?
Sziasztok!

Közületek jött valaki Esztergom felől (kb. Visegrád körül) tegnap délután szembe velem egy piros mocival
?

Intettem neki, de látszott rajta, hogy meglepődik de azért bizonytalanul visszaintett.
A plexi nem takarja el az arcot!
Az Tomas Magnumos poló! Mit huzogatsz ki? Na várj csak!