Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az mi? valami láncfűrész?
Én valószínű, ha lesz valamikor 600-as sportmocim maradok a hondánál szóval RR, de még a gixxeren is erősen elgondolkoznék, hogy melyiket.
A tetves Hondá-nak pontosan ez volt a célja! A kis CBR csak egy propaganda motor, hogy behülyítse a fiatalokat, hogy utána 600RR-t vegyenek!

de tény ami tény, a tervük bejött
én nem! most egy Husqvarna TE 610 van kinézve! szerpentinen meg is lőné az RR -t!
Szerintem is értelmetlen a vita. Mind a kettő kezdő motor. Tanulni kell rajtuk és kész.
Szezon végén eladom a kék drágaszágom és énis 600RR-re teszem a valagam. Mondjuk akkor meg gondolom az lesz a téma hogy a CBR vagy az R6 a jobb-e? (az gixxel és a ninja ugyebár köztudomású, hogy sokkal ratyibb) CSAK HÜLYÜLÖK! NEM KOMOLYAN VENNI! a ninja és a gixxer is jó... csak nem annyira (csak vicc)
Ahogy elnézem itt mindenki a 600rr-re pályázik
meg ez amúgy is CBR fórum nem 2T meg nem RS
Igazából sehogy nem lehet egy lapra venni őket
jah DOKY igazad van ennyi
Pisti hát én tudom hogy 160 ast nem lehet 125 össel összehasonlítani de ez azhogy rs-t sohase fogod meg honnan tudja nem baj 1 év és 600RR nem foglalkozok rs-el
ennyi erővel a 2T -t sem lehet hasonlitani a 4T hez! a kétüteműnek kétszer annyi a hasznos üteme mint a miénknek! igy könnyű erősebbnek lenni ! egy 2T 125 öt öt hasonlitsatok egy 250 4T hez esetleg !
zümmögni a méhecske szokott nem egy motor
Nekem csak a 160-as hengerrel van kapcsolatban ellenvetésem. Mivel az már nem 125 így nem is lehet tovább hasonlítani a többi 125-höz
hát én most abban bizok hogy rosszidő lesz! tanulnom kellene egész hétvégén de ha jóidő lesz akkor ugyis motorozás meg barátnőzés lesz a vége! de egy rövid kis városi vadulásba benne vagyok
meg te irtad hogy agyontuningolva semmi esély sorolom: 160-as henger rendszer szűrő fúvóka lánckerék gyertya meg kiállok a cbr-es kollégák mellett én is 4T hangért rajongok főleg a 600RR a 2007 es 600as cbr 155 kiló a 125 ös kistestvére 125 szerinted
Megtaláltam wazzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

TeeJay,
itt a link
bele is lehet hallgatni a számokba!

Play With Me a szám címe
a zenekar neve pedig Extreme.
Sok múlik azért a pilótán is, hogy ki mennyire tud menni egy motorral
sr RS bocsi
hát igen én nem az egyensek királya bagyok kanyarokat is szeretem és nrs-r otthagyom kanyarba az sr tipus
ebbe egyetértek de csak egyenesbe
gerjec ? ajaj azért mi csak szerettyük a 4 ütemnek a hangját nem gerjedek én lagalábis rá!(vicc volt)
Egyébként két hete volt szerencsém egy 2007-es RS tulajjal motorozni. Rgyenesben otthagyott mint a picsa.
Még mindig azt keresed? bár sajna én sem tudok segíteni ebben
Nekem a jó nők mégjobban bejönnek

Tyt, nincs meg véletlenül valamilyen adathordozón a Bill és Ted?
Próbálom lenyomozni a szám címét, de mindig csak a második részt dobja ki.