Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a kétütem hangja is szép :)
bár ki mire gerjed. én erre, Te arra..
Azért a négyütem hangjának szépségről se feledkezz meg
És milyen magas vagy? ha szabad tudnom...
Remélem jó lesz az idő Nyíregyen, és mehetnénk délután egy körre. De ahogy elnézem elég szar lesz az idő
RS ellen nem sok esélyed van agyon tuningolva sem, bár ha ilyen könnyű vagy, az csak előny.

örülj neki hogy fogyasztásba lenyomod és ennyi legyen elég.
hát azok a mocik nem gyengék talma befekszik cak annyit látsz hogy megy a motor magától mert olyan kicsi nem látszik de tud motorozni a kis pali
azokon a motorokon már nem számitana az a 15 kiló minusz! Talma 50-60 lovas mocija még engem is repitene a 200 kilómmal eggyütt
58 kiló mehetnék gp-be a súllyom miatt
versenysúly? az mennyit jelent?
11634- a gyári méret nem baj az jó az nekem borongatni
mennyi lesz az új guma?
áá nem vezetsz te nagypapásan jó volt a városba a körforgalom is csak au új gumit sajnálni fogom
hát elég bátran vetted a beláthatatlan kanyarokat is! nem félsz hogy zakó lesz egyszer? vagy csak én vezetek itt nagypapásan?
meg a kyanrokat is szeretem ahogy láthattad is
hát muszály 1 kis tuning elég lenne nekem a 140 is csak jobban gyorsulna rs-t akarok szivatni nem kötekedni akarok csak kiváncsi vagyok hogy ezekkel mit tudna ar rs ellen nem fikázom az rs-t mert kicsit többet tud mint a cbr kicsit
igyis lehagytál a versenysúlyodnak köszönhetően ! ah még tuningolgatsz is akkor...
continental twister
hello nekem saválló ovál dob van 2 csövü egyedi kb 60as perforált belül nem tudom pontosan és leömlő hamarosan készül meg jön a sportszűrő meg fuvóka kaebiállítás és continenetel twister gumi és akkor mehet a túra
nekem (titánium) vLado-m van és "havernak lesz" alapon 40-ért megkaptam.
Rocky neked milyen dobod van és mennyi volt?
ja értem
Csak akkor ha konkrétan megbeszéltem valakivel hogy beszélünk! Amugy nincs kedvem msn-el elszorakozni az idöt!
Igen tudom fölvetelek! Msnre már nem nagyon megyek föl!
én is szerettem az MZ-t de ez a kép érdekes volt amúgy új msnem van
Hát pedig MZ-tem valamikor! Szeretem az MZket, jó motorok!
De persze CBR FOREVER!