Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laci az MZ-s kép nagyon ott van kicsit lepedt arccal néztem hogy Mz-n ülsz
Ez a legdrággáb ami nekkem van dobol!
Mármint a csongrádiaktól kérek ajánlatot.
Akkor majd kérek tőlük egy árajánlatot. Egyik ismerősöm ajánlotta azt mondta, hogy aránylag olcsó. Ő egy XX-re vett két dobot 75-ért igaz, hogy két éve, de az akkor is jó ár volt szerintem valójában.
... sem ...
akkor aem az
Dunahasztiban a Hosubatol rendeltem!
Köszi szépen! Csongrádon csináltattad?vagy boltban rendelted? (ha jól tudom Csongrádon csinálják)
70 rongy amugy egy egész rendszer és tényleg kurva nagy hangja van száguldozó motorjának ezt garantálom
A rendszert nem tuddom , de dob az attol függ hogy milyet akkarsz!
Nekkem Raptor trioval karbon van és 47ezer volt( a hangja ku**a jó lett töle szerintem) ! Van még kerek vagy oval és eldöntheted hogy karbonosat akkarsz vagy sem!
Ha jól látom azon a dobon a yoshi felírás az nem matrica, hanem oda van popszegecselve
és ugyanakkora ! de nem akarok vitázni ! gyerek szétvagdosta a dobot hogy legyen vmi hangja meg vett rá egy matricát ! ennyi ! (meg egy bambi ) ha megnéztek egy eredeti yosimura dobot az egyáltalán nem ilyen !
én az enyémen azzéletben nem láttam gyári dobot tehát nemigazán tudhatnám de az akkor sem Yoshimura ! legalábbis sztem
A gyári az ennél jóval rövidebb, de mint CBR tulaj ezt igazán tudhatnád

jaja, már tettem föl Yoshiról képet, de ezt most találtam, aztán gondoltam felteszem (nekem nem tetszik) a hátsó gumi viszont annál inkább.
Jaja. Ez 150es de sztem jólenne a 125ösre is a kipuff.
De ha jól látom ez a 150-es cbr-nem?
Itt a yoshi rendszer
Amúgy mintha raktál volna már régen yoshi rendszerről képet és az nem így nézett ki ahogy emlékszek
Lehet hülyeséget mondok, de ha gyári is meglett berhelve, én nem látom a kipuff végét, vagy csak én nem látom?
ez egy gyári dob yoshi matricával vagy mi?
száguldozó
Nem tudja valaki, hogy egy RAPTOR kipuff rendszer, vagy csak dob milyen árban mozog?
Yoshi
Arról is lehet szó. Na, lesz Smart-unk? Legyen!
Inkább gyere helyettem és majd én bejáratom!