Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tőlem meg 5 házra lakik barátnőm
Csak nem te is a saját börödön tapasztaltad? Végülis a sajád házad elött is eldobhatod a vasat vagy ne adja isten beléd jönnek :( Szerintem ez olyan mint az autóknál a biztonsági öv
akkor neked még jobban fel kell öltözni
tőlem 5 utcára lakik:D
Yanek igazad van, totálisan.
tessék a fejekbe vésni:

ha a csajodhoz mész át aki 2 utcányira lakik: akkoris full bőrruha, csizma, gerincvédő, minden! Vagy legalábbis a lehetőségeidhez (ruhádhoz) mérten minden!
Süssön csak,le akarom mosni a mocit.Még ha kicsit törött is,akkor is legyen tiszta :)
Eddig ugy néz ki hogy Száguldozó meg én együtt megyünk majd Kunmadarasra
OK na ha Közeledünk az időponthoz akkor megbeszéljük, hogy hogyan tovább!
Én már megtapasztaltam hogy az ember annyi ruhát és védöfelszerelést vegyen fel amenyit tud.Volt hogy csak elugrok ide a közelbe! Csak egy sisak poló+rövidgatyó mert nyáron meleg volt.Aztán szarrá áztam :D Na meg meleg van nem kell a motoros dzseki.Akkor sodort le egy autó és kulcssont törés.A protektor megfogta volna.Na meg legutoljára sisak,kabát,kesztyü,de csak sima cipö mert csak haverhoz ugrok át,nem fogom felhuzni a csizmát.Akkor ütöttem el a kutyát ami a lábfejemnek csapódótt.Egy napig nem tudtam ráálni.Szoval srácok sose sporoljatok a védöfelszereléssel sem! Sose tudni
Ébresztő emberek! Hasatokra süt a nap, lehet menni motorozni!
ÉN biztos hogy megyek
Hát egy kicsit eltértünk a tárgytól

, ki jön május 1 én Kunmadarasra?
Nem rossz ötlet!
nekem kb 95% hogy ott leszek
Akkor szerencséd volt hogy csak ennyi baja lett De nem értem miért nem öltöztetek fel vastagabban, viktor is kesztyü nélkül, Doky is majd megfagyott egy szál farmerban
Kiderült, hogy az MZ-nek sem volt semmi baja, csak a gyertyapipa szétesett és basztatta a rezgés, hazafelé 3x leesett,utána kapott egy másikat és 9ig motoroztam vele. Nagyon nem bántam meg azért ,h. megfordultam a picsám befagyott a kurv@ széltől.
Tök mindegy,mint a fülétöl a farkáig 3méter
fordítva
Písz end láv!
Na szépen elmentünk gyülölet topicba
A lényeg szeretjük a motorosokat,föleg a CBR 125 R-eseket.
Love n peace barátaim
Én nemvok rassszista, csak utálom a kínaikakat meg a barnábbakat mint én (remélem szépen fogalmaztam )
Ja meg persze ....
Inkább forró legyen mint meleg! A melegeket nem komázom
15+1 törött CBR!
Szerintem a biztosító még addig sem fog lépni semmit :(
A forró nem kifejezés
Huuu ha forróvonal lesz itt
15cbr + 1 aerox
na most lépek felteszek vagy 2 sört