Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a videómra nyomjátok ezerrel az 5 ösöket! nagyon csehül állok
Merre voltatok?
hát nem tom te hol laksz de biztos hogy vannak ott is! sajnos!
Estet :)
hát igen! JAh elnézést ha valakit felkavaer a szóhasználatom!Balga voltam!Legközelebb finomabban fogalamazok!
Hát hogy "vigyázz! szarvas" táblák helyett "vigyázz! brazilok" táblákat kell kitenni az utak mellé
Hidd el teljesen más feeling úgy motrozni, hogy akár mikor akár melyik bokorból elédugrik egy cigány gyerek, és tuánna anyonvenek az utcán... izgalmasabb de jó mert van amikor a kátyú emelkedő része segít a fékezésben
hát nekem sem 2ment le a torkán azis tuti:P Pedig hazafelé nem is hajtottam (annyira)
hogy érted ezt?
na fenna videóm de ne mvalami nagy vasz iz dasz
Így jár az aki kelet-magyarországon lakik
Jah csak amíg őkt tankolta te bedobtá egy sört nem? (alkoholmenteset szigorúna!)

Én is voltam ma moccozni apámmal. Hát h ennyiv eszélyes helyzetet egyszerre iylen nincs:O Szembe süt a nap,(kb semmit allig láttam)nah ki elé rohan ki a kis cigány gyerek az árokból nah kielé? Igen elém! Még jó h számítottam rá, és köszönhető a jó fékeknek. Utánna hazafelé 2 faluva odább, cigányasszon mászik át az úton (persze nem zebrán) szembekocsi satufék, dudáás, oszt az a hüyle még nem h visszalépne nem átmeszik elém... (már akkor lassítotam amikor a kcosi fézett) de nem hogy gyorsan átmenne előttem nem a sávom közepén elkezdd menni a forgalommal(velem ) práhuzamosan meg de a (kuplung+gáz) azért felugrasztota a járdára )... ÉS egyben hazaértem!

Azt mondom gyerekek legyetek óvatosak! Széles utat, Jó8!
De teljesen jó volt nem? Azért ahogy így számolgattam, ma nem csak 2 litert égettem el százon
hát rocky ne tudd meg kis atomok de azért megmutattam mit is megy ez a cbr er végig üveg befekvés és hát a kanyarba beelőz azt egyenesbe mindig csak a hátulját néztem a 2 üteműeknek! nah de nem baj azért nem maradtam le nem rám kellet várni ez a lányeg!
te még nem motoroztál velem és nem figyelted meg speciális tájékozódási képességeim!
1.megyek az elöttem lévő után
2.ha eltévedek visszamegyek azon az utón amin jöttem

Max ha Budaörsről jösz, mert még Tinnye elött van ha Szentendre felől jösz.
nekem az Tinnye után van...
Nehogy bedőlj neki! Tinnye és Piliscsaba között a Garancsi tónál.
Énis hazaértem. Dááááájóóóóóóót mentünk Újsűltetű két-ütemű cimboráimk vajon melyik topikot használják?
50ccm!Tinnye után...Zsámbék körül!
Csáó z3! Az üvegtigrises lakókocsi még ott van a helyén? És pontosan hol van ez mert megnézném
Repsolracing! A tükröket nem nagyon látom a mocidon! Vigyáz mert lehet megbüntetnek érte!
nekem is szólhattál volna! csütörtöktől vasárnapig nem látom a fórumot mert otthon nincs netem
hát előbb várd meg mig elkezd bebicsaklani az első teló, mert ha csak megrántod abból firka lesz... amikor már eléggé lent van az eleje akkor berántod teljesen... aztán sebességtől függ h tovább adagolod és gurulsz, vagy csak emeled és vissza... könyöködet jól támaszd ke előtte, aztán nagyjából ennyi...
azt hogy csinálod hogy guruljon is elsőkeréken? elkezded húzni rántasz rajta egyet amig meg nem emelkedik a hátulja és utána csak egyensúlyozol hogy vissza ne essen vagy fokozatosan egyre erősebben húzod mig meg nem emeli?

mert én is próbálkozgattam de nekem csak ugy sikerült megemelni a hátulját ha álóra fékeztem az első kereket!

az adatlapoon találsz videót a próbálkozásról
mi is voltunk