Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hmm...enyhén lekezelő vagy nemgondolod?
miért te vagy itt valaki?
Ezt meg úgy írtad mintha lennél itt valaki, nem hinném hogy eddig is sok vizet zavartál itt.
Remélem, hogy mostmár érthetőbben írtam az előbb.
"trükköket" így írtad, és ez így eléggé félreérthető...
nem osztottam én neked semmit. Akkor ha neked úgy jobb akkor majd motorral is szeretnénk ezeket látni
Attól függ mennyire komoly a trükk, mert azért moccot hajtja egy elég erős dolog, neked meg csak a lábad van, nekem igazán egyikse megy, csak koca szinten , én a haladást gyakoroltam, nem bírok egy kis helyen(30km ) lenni sok ideig
mind2 vel könnyű
motorral sokkal könyebb
egyébként csináld meg Te is motorral, és majd azután osszad nekem
csak gondoltam hogyha már berakta tunign is akkor énis.... na mind1....assszem mentem a topicból... csao...
majd motorral kérnénk bemutatni ezeket a "trükköket"
Lécci legalább itt hanyagoljuk az angolt, minden nap azzal szenvedek.... Én is félek h elhajítom épp ezért nem gyakorlom sokat, csak 1szer azért jó lenne megtanulni de a stopie már egész jól megy 50-60-ról felkapom és gurulok na majd holnap még re, addig is pá all
itt meg 0 kézzel
I am/I"m... Én vagyok...
Mintha ezeket a képeket már láttam volna fórumba. Női vázas bicó? Én mindig anyám bringáját tettem tönkre egykerékkel
tekersz?hülye vagy te?motort minek tekerni?
angolból jobb vagyok , kerekezést meg nem gyakoroltam sokat, ha gyakorolnám menne, de inkább tekerek
I-"én"
me-"engem" vagy néha "én"

nem?
my-enyém
én
my?
hát valahogy így, egyébként inkább fáradtság, meg akkor megy ha nem néznek, magyarul lámpalázam van
my