Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg velem, de engem a kanyar gyilkolt meg :S
itt egy pár kép is!
max ti punyadtok! olyan motoroztam fateral meg rocky val meg még egy cbr es gyerekkel hogy még csatlakoztak is hozzánk! cbr a kis kanyargyilkos!
Mi ez a punnyadás?
táblákat le kell szarni..annyival kell menni,ami neked biztosnágos..kalász-pomáz közötti úton sehol nincs 130as tábla...de nekem az is biztonságos volt
amikor mentünk vissza kalászra,ott van ilyen bemérő szerkentyű
gyurinak 108at mért én meg épp húztam hogy utolérjem, 122-t vagy valami ilyesmit mutatott
ja hallottam a vadulást Gyuritól ti is figyelitek a táblákat...mi is:)kis falucska 30as táblával...sutty 80 de lassítottam me villogott egy seatos...jobb félni mint megijedni....
valamivel az aszfalton is kell vadulni
amugy bratyómé,de én is szoktam küldeni vele
te voltál az?nem is tudtam hogy van XTd
szeva
én voltam ma xt vel amikro találkoztunk..gyurival voltam...
Valaki kék CBRrel ma 12órakor Pomázon?
Ahham, kössz a linkeket! Asszem ennyit muszáj lesz rááldoznom kíváncsi leszek a különbségre
az arata-nál 13.000 a szett
www.nagyvas.hu Itt is van :) vehet szerelhetőt, zsereltet... CBR szerintem kb 6 e -től kapsz szerelhetőt előre.... Hátra meg kb ugyanannyi! De hátra minek?
www.arata.hu

Úgyemlékszek itt is van fémfékcső.
A fémfékcső szett az menyibe fog fájni? Én is akarok rá rakni azért kérdem!
hát végül is mindnekinek más az izlése csak én azért csináltattam ovált mert mindne cbr-en kerek van gyárilag aztán ez egyedi így de tök mind 1 kerk vagy ovál a hang a lényeg meg a teljesítmény amit dob a dob
Nekem jobban bejön a kerek dob...nem tudom valahogy ezt dobta a gép! Most lépek! Csumi
Kedves Budapest környéki CBR125-ös kolegák, nincs kedve valakinek gurulni ma egyet itt a környékbeli hegyekben?
az én dobom 25 volt ovális 2 csövű és a rendőrök miatt az is belevan ütve hogy HONDA E13 és így bekussolnak
Felhívtam a Finszter Csabát és aztmondta hogy elvileg az Kis kerek dob alap ára 45.000, de most 43.000-ért odaadja illetve fel is szereli!
szerintem a cbr-re nincs ráírva hogy női motor én nagyon szeretem nagyon jó minden ha valaki ráér a 4 napos szünet ideje alatt és 50 km-teres körzetbe lakik akkor én benne vagyok 1 túrába mondjuk a Zemplénbe ha valaki akar jönni akkor szóljon MSN: kiscoach@citromail.hu innen már 2 en megyünk 2 cbr eddig de még szólok 1 mitós csávónak is
Köszönöm szépen igazán kielégítő válasz volt. Milyen árban van rá a finster dob?
Kis kiváncsi! Majd délután haza gurulok és kitöltöm! Mire vagy kiváncsi?! Egy 2006-os 125-ösöm van (Repsol színben) "extra" : (1030km) Puig Racing Plexi, mini indexek, kedden jön meg a fémfékcső szett, április első felében megy rá egy finster dob...amúgy 21 éves vagyok és nem érzem magamat csajnak...viszont előbb elmegyek a kocsik meg kamionok között a Hungárián mint egy nagyobb gép...