Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csá mindenki szerintem most fasz volt a Honda hogy nem hozta ki a kiállításra a 2007 es Cbr 125öt
És azt nemtudod hogy mennyi a nevezési díj? Vagy hogy mik a feltételei ennek mert nemtudom hogy hogyan is működik ez. Bárki résztvehet a versenyen akinek cbr 125ös motorja van?
Ha valaki tud léci rákjom fel ide képet a régi és az uj fejidomrol.
A pontos összehasonlitás miatt.
Köszönöm
50rongy? Az nem is sok!
Vagy ez csak az idom? Mert ha jol látom a teljes lámpa is más,meg talán a plexi is.
Ha lámpával+plexivel együtt 50rongy akkor az szerintem nem is olyan rossz ár!
Köszike! Nem is rossz ! Valami húzós összegre számítottam!
50ezer a teljes idomzat mindennel együtt.
Helló!

Látom rákérdeztél a pályaidomra a kiállításon...Árat nem mondtak, hogy körülbelül mire lehet számítani egy komplett szettnél?
Tudomásom szerint a honda az egyik márka amely legjobban tartja az árát, úgyhogy valószínű, hogy nem sokat fog változtatni a használtpiaci árakon az új széria megjelenése. Ahogy elnézegettem pl cbr600rr-t azok árai sem változtak semmit most hogy megjelent az új változat.
Az újabb széria mindig lefelé nyomja az árat nem fölfelé, bár ez nem sokban különbözik a régitől, szóval inkább stagnál, minthogy emelkedjen...
Az király!Kár hogy felvitték az árát...nektek jó, de nekem kifejezetten rossz
De azért sikerült dzsekit vennem!
nekünk nagymocinál volt pár ezer az összes
Erről jut eszembe. A kiállításon rákérdeztem a CBR125-ös kupa szervezőinél és lesz 2007-es pályaidom, szóval nem kell külön nekem csináltatni az enyémre. És azt mondták hogy a fejidomtartó konzol is ugyanaz a 2007-esen, mint a miénket, tehát minden nehézség nélkül egy az egyben passzol rá a 2007-es cucc.
Ja és idén már saját CBR125-össel is el lehet indulni, nem csak az általuk felkészítettel. És idén végig az RS kupásokkal fognak menni az oldtimer bajnokság helyett. Persze külön értékeléssel.
sok-sok dehát már most ez van. Kicsit csodálkoztam is rajta, mert azt hittem, hogy ezek a dolgok a motor árában benne vannak.
30ezer papírmunkára nemsok egy kicsit?
hmm
Én se nagy árcsökkenésre számítottam. Csak egy kicsit én pl. olcsóbban adnám, mert hiába kicsivel drágább, de sokkal szebb!
Szerintem nem, mert az új CBR egy százassal drágább. Ha nem emelkedett volna az ára akkor így lenne, de emelkedett. Miután bevezették a regisztrációs adót, utána megdrágultak a használt CBR-ek is. Másfél éve 400 és 500 között mentek a használt CBR-ek, de gondolom a tulajoknak leesett, hogy az új ára szépen 800 körül mozog, akkor nem indokolt ilyen sokat engedni a használtak árából és mostmár 500 misi alatt sértetlen CBR-t nem talál az ember.
Most még drágább lesz az új CBR és ez megint emel szerintem a használt árakon de ha nem akkor lefelé akkor se nyomja.
Lehet, hogy engem akkor egy 30-assal átvágtak? Elmondásaitok szerint 770-ért vettétek a cbr-t. Én 2006 augusztusában vettem az enyémet úgy, hogy 770 + 30 ezret kértek el ilyen papírmukákért. Szóval átadáskor a motor 795-800 ezer között jött ki.
Az új cbr ára 850. a régié tényleg 776, de ez eltérhet szalononként...Csak megsúgom, hogy 2005 karácsonyakor akciósan 634E Ft volt!Az rohadt jó ár...Merek következtetni, hogy most a régi cbr-ek ára lejjebb fog menni. (amikor megérkeznek az újak)
Én is nemrég estem az ágyamba.Ha nem irnék bealudtam.Én egy lányal voltam.Remélem te nem! :D Buli?
Tényleg és mikor fogsz már végre be is menni a szalonba a mociért? Látod a végén még 74ezerrel drágábban fogod megvenni :(
hát én 760ért láttam a szalonban a borárosnál..amúgy meg azért nem alszom mert most jöttem haza
Szia.Hát te nem alszol ilyenkor?760? Hol?
Itt van elöttem a számla.2006.04.24-én 776ezer jo magyar forint volt! Jol átkurták a fejem :D
760 drágáim, ezt így megsúgom nemegyszer mentem el nyálcsorgatva már a szalonnál :D
Tavaly én még 776ért vettem talán.Szoval kb 780.És ez már az ujfajta cbr,vagy még ugyan az mint a tavalyi?
Kedves gracz tudod vannak dolgok amit az ember nem vagy rosszul tud,elöfordult már az életben.De tudod sértegetni ezért mást,föleg ugy hogy nem is ismered...inkább nem minösitelek.