Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tessék, itt a CBR150 klub, itt biztos találtok valahol adatokat róla.
Egyébként utána néztem ennek a CBR 150 r-nek.
Sok oldalt találtam,érdekes modon minden adatot irnak,még a gyertya tipusát is,csak a teljesítmányt nem
Itt egy ilyen tucat link CBR 150 R
Ami már biztos hogy a 88kg valojában 115kg.Igaz könyebb mint a 125-ös,kemény 5kilóval
Ahogy nézem a fékek ugyan azok,kivülröl az indexek meg a tükök ami hirtelen szemet szurt nekem,más nem
Értem,köszi.
Akkor az utcai fejidom azért joval többe lehet mint 50ezer
Szerintem nem is érdemes lecserélni.
HEllo

Tud már valaki valamit az új Cbr 125 -ről? Job lett mind az előző vagy nem? ÁR stb? HA valaki tud irja meg léccí!
üdv . Norbi
Ez úgy kamu ahogy van. Azzal a vaslemez vázzal sose lesz 88 kiló, és egy 250-es 4 üt moci 42Le.
Nem az a hülye aki eladja, hanem aki megveszi! Ja és nagy fék
Én adok neked két jóminőségü projektort olcón, nagyon olcón: 20 Eur?
3-4 hozzászólással korábban írtam! Olvass vissza!
újéra nem újére
biztosak vagytok ti abban hogy a régi CBR elejét le lehet cserélni az újére?
ha igen akkor miket kell cserélni? csak a lámpát + fejidomot?
műszerfal ilyesmi fog passzolni?
mert a képeken nekem kicsit másabbank tűnik!
Sok gáz dolgot láttam már a kis CBR-re, de nálam ez viszi a pálmát
hali mindenkinek

Nézegetem a net-en cbr 125-re hát ha van utángyártott búkócső.
hát Találtam egyet-kettőt. szerintem nagyon komoly 100 % védelem,de pályázni nem érdemes vele,
me ha rendesen bedőntőd abból tutti baszodás lesz:....
de ha valakinek stuntolni támad kedve annak ajánlom.
na csá
fyrgi
Ja tényleg, a fényezést nem olvastam, bocs, akkor már jó
De nem érted, hogy powerjet-es és úgy már reális a 40 LE!
Ja meg spéci fényezése is van aminek köszönhetően nulla a légellenállási együthatója!
40 ló az álmaidban, egy 250es 4t 40Le
Na vajon mért? 40 lóerő és 88kilogram? És azt kérdezi hogy mért?
Én pályaidomról beszélek! Nem a gyári fejidom ára 50ezer hanem a komplet pályaidom(fejidom. hasidom, oldalidomok, tankborítás és faridom) ebben még nincs lámpa és plexi. Egy jóminőségű dupla projektor 50euro, az Ermax bubis sportplexi pedig 12ezer Ft.
Szóval én úgy számolok hogy a fejidom és a két oldalidom 20 alatt lesz, de ebbe még kel a pámpa és a plexi.

Parancsol, csináltam egy rakás összehasonlító képet.
mert ?
Ezt a szar kamut
Komoly gép. Egy ilyenről láttam már vidit valahol. Csodálkoztam is egy kicsit a lámpákon meg tükrön stb azt hittem, hogy normál cbr csak kicsit átalakítva de akkor mostmár látom hogy nem az volt. . Az a 40le 88kg-os motor elég jó arány Kíváncsi lennék, hogy megy a kis gép.
csumesz mindenkinek


na figyelem mindenkinek !
van 1 db cbr 150-es.eladó. baszki csak 1 db az se az enyém
ez kicsit komolyab vas de csak japánban vam meg thai földi belpiacra készitik limitált szériában.
klikk ide:
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
szép kis vas anyiban különbözik a 125 től hogy az index bent van a fényszóróbúrában meg a tükör a fejidomon lapul.
+
a motorblok az igazi csemege. 150 cm is powerjetes vagy lapsuberes porlasztóval azé 40 ló..
na jó csemegészést.
az ára is elég korekt 700 ezer ft.
aki azt a vasat veszi meg az nem fog csalodni benne
üdv mindenkinek
a technika ördöge kíméljen meg titeket
fyrgi
delet
reggelt !
Joreggeltet mindenkinek! EEEEEBRESZTOOOOOOOOO! :]]] Ha en ebren vagyok ti se aludjatok!
NAh én utánna kérdeztem a szűrőnek a kiálításon! VAn benne fém szűrő! De a csávó nem mondta meg h hol...

Az utolsó képen az az arckifejezés az elismerést jelenti!

Gyó gyerekek ráültem az RS-re! ...
Szószerint!