Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor amíg nem leszünk túl a negyedik X-en, addig meg se mukkanhatunk?
gyerekek, ugye mindenki a saját sok tízezres vezetési tapasztalata alapján fikázik itt állandóan mindenki mindent, motort, gumit stb.
Mert ha nem ,csak a szomszédomtestvérénekazunokahuga mondta, akkor már el kellene gondolkodni mi érteleme is a hozzászólásotoknak!
hát nem úgy néz ki
metzeler gumi nagyon jó
Hellóka!
Annyi lenne a kérdésem a cbr tulajokhoz, hogy aki már esett a géppel annak nem lett sokkal szarabb a féke?! Ja és nincs valakinek a(z) (első) fékolajtartáj teteje eladó?
Háát nem egy vágott slick micchelin, az tuti :D
ez nem látszott réginek meg kopottnak , á ki tudja, annyira nem volt rosz, de azért jónak se mondanám
Vagy öreg volt a gumi.... Amúgy bőven tapad úgy, mint az eredeti dunlop sportmaxom tapadt! Persze hideg időben, pláne, ha vizes, és kopott is a burkolat, akkor erősen csúszik, de én minden sportguminál ezt tapasztaltam!
Lehet van gyártási hibás, amit én próbáltam szar volt...
Én kb 30 e km-t motoroztam heidenaun, most van fenn a második szett! És hidd el, tapad! Jobban, mint egy átlag motoroso amit ki tud hozni belőle! Pl haver ment elöttem egy Gilera MX_R el, pirelliken, csizmaorr az úton, én utána, nem tudott leszakadni....
hát lehet h utcára jobban kell, de utcán nem hajtod úgy a gépet mint a pályán most mér mind1 már meg van véve, med kiderül h milyen...
nsr en próbáltam, késő van már, megyke is lassan ha sikerül elszakadni, jó8
én is nsr en halottam, elég könnyen megcsúszott...
De cbr azért nem olyan erős, de könyebb, talán ettől jobban csúszik
Én a Hejdebnau-ról jót még nem hallottam. Van egy motoros haver sulimban, Neki NSR-je volt, de arra se volt elég mert elcsúszott vele mint a picsku. Azt mondta hogy nem jó semmire.
Egyébként szerintem utcára jobban kell a megbízható gumi mint pályára. Ha közúton csúszik el az ember ott egy csöppet súlyosabbak lehetnek a következmények.
... nem pályára akarom, meg biztos h nem tud annyit mint az 50.000-s. De szerintem bőven jó a cbr-re...
én csak saját tapasztalatot mondok, de végülis cbr e bőven elég...
Nekem Bmw-sek mondták hogy megvannak elégedve vele, nagyon jó, csak hidegben gyengébb picit)
én mentem is ilyennel, és nem jó..., ennél már csak a hidenau szarabb
ugyan ezeket hallottam róla havertól (norbins1) csúszik. meg nem túl jó ...
mert szar, csúszik, ez nem márka, talán traktoroknál az, de ez motor...
Mi az ellenvetésed, miért ne vegyen olyat? Én még nem állok gumivétel előtt, csak informálódok árak meg minőség terén, aztán azért kérdezem
szerintem ne vegyél olyat
Én is kapok új gumit, 110/70, de nekem 9500Huf, Heidenau...Még egy kicsit a mostanit kell koptatni...
Ha már veszekedtek, akkor már legalább ne ezen az oldalon!
Amúgy ha én írnék egy oldalra, teszem azt gixer 600, akárki szólna is be, nem szídnám azt a mocit, azon az oldalon, ahol mindenki azt isteníti...
Az jutott az eszembe kéne egy új topic, ahol mindenki szarrá szídhatja a másikat, meg kiörjöngheti magát... Hát nem zseniális ötlet?

Na uff, tartsátok a frontot, egy idejig nem leszek
Hümm én nem őpattogok.. de mikor egy ember, aki -koránál fogva - mostanában kezdhet igazán bele a motorzásba, ne szarozzzon le egy CBR 125-öst.... Sőt, egy simsont se! Majd ha mindent ki tuid motorni belőle, akkor mondhatja, hogy lvevés.. .