Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laci mond a tesódnak hogy jobbulást és május1ére szedje össze magát
Olyan ami az idöt mutassa olyan nincs!
Az időt mutatja... Mire kell neked az az óra?
jobbulást a bratyódnak!
óra nem volt azon a motoron?ami az időt mutassa?mer az lehet érdekelne
köszi szépen! 7 végén meglátjuk hogy megy majd csak nem töröm össze
Hello. Köszi átadom. Nem tudom én nem láttam ahogy esett csak egy tompa puffanásra lettem figyelmes aztán mire odda fordultam már a földön feküt a bátyám, meg a motor. A villa valahogy a levegöben esett szét, de nem tudom hogyan !
Sziasztok! Jobbulást a tesódnak! És hogy csináltátok, hogy így szétpergett a villa? (ha jól értettem?)
Nem az hanem egy kisebbröl ugartot csak nem látszik a képeken de olyan fele nagyságu ahoz a dombhoz képest. Köszi. hát ez egy 19 éves motor és én ugratam vele 1,5-2 métereseket és azokat birta nem volt gond a törés meg friss tehát még az sincsen hogy meg volt már repedve .
Arról a kis dombocskáról ugratott ami ott a villanykaró mellett van? Jobbulást bátyádnak. Hát nem semmi ,ismerősöktől még nem is hallottam ilyet, hogy így széthulljon a villa
Precízen össze lehetett rakva.
Ez lemaradt
Hello, hello...
Fuúú emberek vígyázzatok magatokra!
A bátyám tegnap kiprobálta a derbimet és zakozot vele elég rendesen. Ma voltam nála bent a korházba hogy hogy van mert tegnap az esés után nem emlékezett semire sem és kiderült hogy agyrászkodást szenvedet és a jobb csuklolya is kapott rendesen de amugy rendben van és holnap kiengedik ha minden igaz.
Ugyeset el a motoral hogy ugratot vele egy picit talán még fél méteres sem volt de annyira elég volt hogy szétesen az első teleszkop és beleszurodot a földbe a villa . Szerencsére nem esett rá a motor!
Felrakok néhány képet:

U.I.: Eladó ha valakit érdekel!
Hahó! Még mindenki a nap utolsó köreit járja? nagyon kihalt a fórum
Én úgy csinálom hogy előreülök amennyire csak lehet combommal szorítom a tankot mint állat és hírtelen lenyomom az elejét persze a könyök feszítve kiegyenesítve marad! és akkor behúzom a féket. Persze nem satura mert nem az a célom h pofáa essek! Neked is tudom ajánlani, h a satuféket felejsd el... ! Hidd el ha löksz rajta egyet sokkal könnyebben jön a segge! és ha holtpont elé veszed fel akkor alig kell húzni féket! Jó gyakorlást! És ha van akkor kesztyűt viselj! inkább az kopjon mint a kezed....
köcce

majd 7végén gyakorlok
az eredményt jövőhéten megnézhetitek
Sziasztok!

Van egy eladó HONDA cbr125r-em 2004-es 11.havi,de csak 2005-ben vettem használatba
szervízkönyves,rendszámos 11000km-rel sérült(nem vészes csak karcok)
Irányára:580000huf
akit érdekel ide írjon és küldök képeket: nagyzolika@citromail.hu
hát nem tom támaszd ki a könyököd h a segged maradjon végig az ülésen, mert ha elindul felfele akkor lesz para:) hát megfogni ha már dől le a segged az para. annyit tehetsz h elengeded a féket aztán vagy visszaesel vagy nem. hátra már nem fox tudni nagyon dőlni ha túlmész... de ha nagyon akarod gyakorolni akkor vedd le az idomokat. megéri.
kössze
és a testhelyzetem milyen legyen? kormányra nehezkedve legyek vagy csak simán üljek? ill ha át akarna menni azon a holtponton amikor ugy érzem hogy menthetetlenül előredőlne akkor meg lehet még valahogy fogni? ha igen hogy?
Jah igen beugrott, Szendrőlád... a vasúti átjárú után
Először úgy volt h mi is arra megyünk, jöt volna 1 moccos ismerőse apának) de nem jött gyhogy inkább Edelény felé... most lehet h keverem, de Szendrő is arra van nem, ha jól emléxem igen:) volt arrafelé egy csomó mccos... Lillafüred is az szép kör volt akkor azért jött le a km21re

Jó8 mindenkinek!
Jaja mentem arra ki akartam menni Szilvásváradra vagy még tovább csak volt egy baleset Sajóivánkánál és akkora sor volt h visszafordultam volt kint még helikopter is. Utána pedig elmentem Lillafürdere és fel a bükkbe
Szendrő, Szendrőlád...
Adee én láttalak barcika felé menni! csak akkor éán még épp matekra mentem
Sajószentpéter... és ma edelényen kerszetül agtelek irányába mentünk.... ott a falvakban több mint 50% a nem magyar...