Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem akarod kitölteni az adatlapod?
Arra gondolt, de nem azt írta...mert ennyit tud...de kicsit feszegetve a 125-ös kontra csaj mocit...akkor Talmácsi és a többi versenyző is csaj...?!
Szerintem a 125-ösre gondolt de amúgy egyetértek veled
Jam a CBR tényleg kis motor...főleg a 600-as meg az 1000-es...Mert úgy rémlik ilyen CBR-ek is vannak... Balfasz
Köszönjük értékes hozzászólásodat! ...seggfej
tényleg a cbr lány motor mert olyan kicsi?
estet :)
nah látom megált itt az élet! ne törjetek le jön a jóidő majd valamikor!
matrica ereje ?
hello én tudok lehet neked dobot az XR re csak el kell küldeni a gyárit hogy legyen minta
Sziasztok!

Nekem 125ös Honda XR-em van és kipufogó kellene hozzá..ha vki tud olyan boltot ahol árulnak vagy olyan személyt, aki eladná az övét, vagy olyat akivel lehetne ilyet csináltatni kérem irjon...

Előre is kösszi
megfogtál de a váz az télleg 50-esé
mi csoda furfang megnézzhetem a hengert ?
tuning nem ugyanoan a 25-ösnek nagyobb a hangja de az 50-es jobban megy na jo csak vicc
kicsit se fura egyik 125ös másik 50es és ugyan oan
hello voltuk pár haverommal túrázni
Ez így van sajnos! Épp ezért csak az én biztonságérzetemhez szükséges dolgokat veszem meg ilyen a fémfékcső. Ha jól halottam ha méterre veszed nem készen összerakva akkor olcsóbb, árat nem tudok mondani, majd utánna érdeklődöm nnek is.
Erre már én is gondoltam Csak az a baj, hogy én is nézegetem az ilyen apróbb cseprőbb tuning dolgokat, aztán hipp-hopp ott vagyok, hogy 100-ezret rá is költenék a mocira, alhangon aztán annyival drágábban úgysem tudom majd eladni, ha arra kerül a sor
Jah igen, ma döntöttem el hogy veszek a gépre fémfékcsövet, egyenlőre csak előre ha úgy látom akkor hátulra is (bár sztem nem kell) mert kicsit unom h mennyire tágul a fékcső szal csak hónapok kérdése és fémfékcsöves lesz
1500Ft Azt megnézném kegyetlen
Ja az 1500ft-os sisakbeszélő szettről nem is beszélve
okos - okos
Bementünk a Lidl-be mágneses tanktáska térképtartóval 3000ft, motoros csizma 10000ft (olyan gumicsizma stílus, de kb az anyaga is majdnem ugyanaz ) vesevédő, meg maszk 1500-ért Átmentünk a pluszba ugyanaz a tanktáska 5000 volt, és a szomszédjában volt a Lidl-nek