Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól tetted h nem lassítottál, van amikor azt hiszik, hogy úgysem érnek utol és ezért el sem kezdenek menni utánnad A biciklis rendőr más....az elindul utánnad....csak szerintem futva gyorsabb lenne mintha azzal az elektromos takonnyal menne
Meglepődtek, hogy március elején motorost láttak. Tegnap én is húztam a szarvát a kicsinek!
Énis meghajtottam ma a gépet. Beleugrott egy újabb 100-as. Viszont nagy ügybuzgóságom közepette, sikerült megelőznöm záróvonalon egy rendőrautót 130-cal kicsit meglepett mikor a szemem sarkából megláttam a fehér gépjárművet de mintha misem történt volna, folytattam utam a nagyvilágba és nem volt semmi fennakadás.
Hoppp egy tükör... hopp egy lámpa... az egyik legnagyobb videó az oldalon nyomtam rá énis az 5-öst.
Hi all újra! Huu ma nagyon zsír idő volt Raktam is a vasba 40 km-t városban Gyorsan gyakoroltam a stoopiet is, szerencsére nem felejtettem sokat Jah azt el is felejtettem mondani h hátra vetem új gumit Dunlop sportmax d208-ast 110/70, phuu nagyon zsíír Jah és 26-o pengettem ki érte szereléssel 1üt, és ez márkedvezményes! amúgy 33 lett volna csak a gumi! már csak előre kellene találni rá valéami dunlopot csak ien picibe nem igazán gyártanak rá
Nem vagyok én itt senki, ugyanúgy mint ahogy te sem. Írtad, hogy elmész a topicról, még el is köszöntél aztán úgy láttam, hogy nem mondta neked senki, hogy ne menjél. De teljesen mindegy nekem, hogy mit csinálsz.
itt most csak te pattogsz...
a stoppieról láttunk videot huh az nagyon jó volt az operatör bazzz milyen szöveget lenyomot
Nekem is megy ám: (a stopit nem gyakorlom mivel nem fog az elsőfékem )
hihi beraktam egy képet nagy tragédia történt amúgy hogy motorral stoppie menjen bicajjal tanultam meg ..... azzal lehet esni ....... ezért most a kerekezést is azon gyakorlóm ami az ns1el reménytelen mert hátsó tankos és vagy nem sikerül vagy ha sikerül akkor bukta lesz ..... amúgy a női vázas biciklit azért ajánlom gyakorolni mert ha esel akkor kisebb az esély hogy bevered a szerszámod ...... férfi vázasnél lecsúszik a lábad a pedálról utána lesz egy kellemetlen élményed
Száguldozó május1én motoros találkozó már szedem össze az embereket eddig: te, tesóid, z3 és waro, fönők (zozi) r6, fecó sv1000, apriliaaf1em, meg a miklsói galerit össze szedtem meg még a többi ember akik szoktak menni szóval leszünk bővenn
Ns1 már kész van csak az idomokra várok hogy feltehessem mert még most csinálják azokat, festő azt mondta, hogy hétvégén neki áll aztán kedden megyek megnézni és ha minden igaz márc. 15-én már kész
én Standar nak adok igazat!
nem kell itt lenézni senkit sem meg beszólogatni!
te nem voltál 14 éves?
te is voltál ,, taknyos" 14 éves... és amugy se én szóltam neked, hanem te nekem...
jól elvagytok
Nem.. de egy taknyos 14 éves nekem ne pattogjon! Ahhoz már öreg vagyok, hogy ezt eltűrjem...
na képzeld el van motorom... és igen van egy szaros biciklim is...na ezen a hsz eden lácik hogy mennyire nagyra tartod magadat...picur... tudodám...
te fogod tanítani?
Az életkorodat elnézve, örülsz, ha egy szaros biciklid van! Hja, és az ilyen picúrok inkább csak figyeljenek, éás tanuljanak... Hogy mikor felnőnek, bölcsek lehessenek... És kultúráltak, mert egyenlőre mindkettőnek hiányában vagy....
azér tnem kavartam itt sok vizet, mert NEM SZOKTAM IDEJÁRNI, MERT NEM SZAROS CBR EM VAN! ENNYI! JA ÉS EZZEL NEM A CBR-T SZÓLTAM LE! ÉS TE KI VAGY HA MÁR ITT TARTUNK?
remélem holnap is ilyen fasza idő lesz ! HAZAMEGYEK ÉS SZÉTMOTOROZOM A AGYAMAT
(még jó hogy csüt , péntek nálam nem tanitási nap)
jah

ha belerakja bizti meglesz a 40 LE
Mert? Amekkora az apriliamé, simán elfér egy CBR csomagtartójába Ha neki az kell
power szelepet ! 4 üteműbe
Szevasztok!
Tuning akkor május 1.-én motorostali?
Az egyik bátyám jön a kawasaki er-5-el a mássikal majd holnap dumálom meg hogy tudd-e jönni ha igen akkor az MZ-el . NS1 kész van már?
Mindenkinek jó motorozást!
meg mintha ez a hely lenne valami