Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Basszus mikor lenne ugye nagy forgalom? Természetesen akkor mikor kifekszek az aszfalt közepére és próbálom beállítani azt az átkozott telót....addig 1 autó se jött akkor meg vagy 20.... Már megfordult az agyamban az ideiglenes útzár is
Plusba itt nálunk is volt motoros cuccnak nevezett valami én inkább kihagytam
lidl-be nagy ritkán, finom német joghurt van
mi volt ?
Nem tudom ki mennyire járogat plusba, vagy lidl-be de ma voltam mindkettőbe aztán nagyon komoly motoros felszerelések voltak
adee msn címet dobj már .......
Hát én is így vagyok vele de ma mentem több mint 100km-t én is Odavoltam suliba, közben volt lyukas órám is, aztán akkor is motoroztam, aztán szépen eltelt az idő
én már mennék motorozni az a baj h így kegyetlen gyorsan fogy a benzin persze cserébe jönnek a km-ek
Nem vagy egyedül aki unatkozik
Nem is azért írtam csak unatkozom
Bejáratás után majdhogynem első dolgom volt
Ilyen házilag mért dolgoknál nem nagyon számít az a 2 méter szerintem
ezek szerint igen
én már gyorsultam 400méteren száguldozó barátom cbr-ével szépen ment
402
Akkor idáig 3-mónk közül csak nekem jutott eszembe a gyorsulás?
1re jár az agyunk grat
hát ez jó
Gyorsulási versenyek 400m-en zajlanak, legabbis én azt hiszem. De javítsatok ki, ha nem így van.
Mert a gyorsulási versenyek áltban 400 méteren zajlanak plusz még 400 h meg tudj állni de 400m bellül mérnek ha jól tom, javítsatok ki ha tévedek!
Köszönjük szépen a dícséreteket de még van mit gyakorolni....
Wazz még eddig eszembe se jutott a 400 méter most h mondod ha nem felejtem el megmérem Bár van egy út az dúrván 400m lehet ott 110-re szoktam felgyorsulni áltba bár a végén kereszteződés van szal ott meg is kell állni na majd megnézem pontosan
hát én még nem próbáltam. Mért pont 400 méteren?
Gondolom azért már cbr tulajok próbáltátok, hogy 400m-en mennyire gyorsul fel a gép. Arra lennék kíváncsi, hogy kinek mennyire?
Na, nagyon megy a dolog! szép!
jó kis vidi, az eleje tényleg uncsi, de a vége jó! "elne üsd ..."
Halihó! Ma megint csak motoroztunk haverommal, belement egy 100-as Gyakorolgattuk az 1kereket, íme: klikk Az eleje kicsit uncsi de be kellett állítani a telót irányba meg elmenni elé, de azért a vége nem rossz Aprilia MX és egy CBR. Legközelebb kamerával csináljuk azzal jobb lesz a minőség Zsír időnk volt! Holnap ha megint jó idő lesz újra megyünk