Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Ki az a csaj az infódba a képeken?
köszi :] ezek a modellcsajok csak szerintem gázak? :) Talán 2 van amelyikre azt mondanám hogy hm, igen ez csini....de a többi? :D
Szia. Képeket találsz itt a sportmotor.hun is a képeknél, ha nézted akkor többel sajnos még én sem tudok szolgálni, de mintha a csajokamotoron.hun is lennének képek
ha volt valaki motorkiállításon rakjon már fel pár képet pls :] szeretném tudni miről maradtam le....
Olajszűrő tehát van!

Na itt a sok okosnak: Olajcsere, olajszűrő

Mivel németes vok ezért a Zöld könyvben a 59. oldalon szépen ki lehet olvasni a táblázatból:
R: auswechseln= csere
C: reinigen=tisztítás

* = azt meg tood csinálni te is vhogy
**= biztonsági okokból csak egy Honda szervíz tudja megoldani

Tehát a táblázatban:

Motorölfiltersieb=Olajszűrő= ** és C és 12 = 12000km-enként Honda szervíz és ott is csak tisztítani fogják!

Ami sztem még fontos lehet:

Luftfilter: levegőszűrő 12000-nél csere
Motoröl: 1000-8000-16000km.... (8000-ként)
Zündkerze: gyertya = 8000-nél de sztem csak akkor ha úgy gdolod és csak olyat ami 108 oldalon Zündkerze alatt szerepel:
standard=alap
Für längere Vollgasfahrten= magyaul ha mindig koccolod a gázkart
Jóóóóóóóóóóó REggggggggggggelt MAgyarorszááááááááááág!

Én is néztem a füzetet, és ics csak a leeresztést találtam benne, semmiféle szűrőről semmit
Motoröblítés az milyen? Még nem hallottam róla.

Néztem neten M.O. Időjárását, hát úgy látom elég ramaty idő van (mindehol esik) nálunk csak felhős, az ég, és itt még lehet kis napsütés Remélem lesz!
szepjoreggelt mindenkinek aki ilyen keson kel, akik hozzam hasonloan mar regebb ota fennvannak azoknak meg szep napot :] szepidoovaaaaan, talan mar tavaszodik?
Megnéztem a könyvét,és tényleg nem ir szürőt. Én se tudtam ezt.Össz-vissz annyi hogy a leeresztö csavar mágneses.Azt tisztids meg mielött visszateszed.De szerintem egy motoröblités nem ártana az olajcserénél
Köszönöm ÉS valami ás cucc amit olajcserénél ki kell tisztítani? Hallottam én valami centrifugális szűrőt( tudom h lézetik, csak azt nem h ez van e benne), vagy semi nem zürné meg az olajat
Jelentem a kiscibernek nincsen olajszűrője De nemis baj legalább annyival olcsóbb a fenntartása
Varbó felé? Akkor jó h nem voltak akor ott már mikor én mentem
Jah tényleg , olajat akarok cserélni a gépben, nem tudja valaki hogy milyen olajszűrője van a vasnak? és azt hogy lehet tisztítani/cserélni? ( egy pecsétért nem fizetek 10.000et a szervízbe....)
Én viszont voltam ma kint bár nem messzire. Káttam a banzinkúton egy trafis autót(fekete "koreai chevi"). Kimentem Varbóra meg vissza. És mire visszajöttem a trafi és a rendőrbácsik ott álltak Péter határában és mérték a kifelé hajtókat.
MA nagyon kiály idő volt, és már 12.kor végeztem is, csak 2re mentem különtanárhoz úgyhogy 4:30re értem, akkor meg nem volt olyan jó idő , megszabadítottam a mocaot a téli kosztól, áh mondom meleg van kimegek egy akrikárra, rre elkezdett szemerkélni az eső (olyan nyálas lett az út h a főúton nyomatam egy keresztet (csak kicsit)), úgyhogy tűztem inkább haza... Nem baj holnap ha jó idő lesz dzsalok ki(nem lesz suli )
MA nagyon kiály idő volt, és már 12.kor végeztem is, csak 2re mentem különtanárhoz úgyhogy 4:30re értem, akkor meg nem volt olyan jó idő , megszabadítottam a mocaot a téli kosztól, áh mondom meleg van kimegek egy akrikárra, rre elkezdett szemerkélni az eső (olyan nyálas lett az út h a főúton nyomatam egy keresztet (csak kicsit)), úgyhogy tűztem inkább haza... Nem baj holnap ha jó idő lesz dzsalok ki(nem lesz suli )
Hali rsata!
Írtad hogy láttál egyet (kék cbr-t)
Mi ez az oldal mert nézegettem és ezeket hogy lehet megvenni?
Tudsz valamit segíteni nekem ebben?
Én nem láttam a kis cbr-t!
Aki tud relatíve olcsón cbr-t szóljon!plízzzzzzzz
Nem csak motorok vannak 18+ fórumba már vannak képek
Hello
Láttom pezseg az élet a fórumon, mint aranyhal a kírályvízben!
Kinél milyen idő van?
Most nálunk végre kisütött a nap és reggel nem esett az eső így motoral jöttem ma suliba!
Elözöleg vissza olvasva a hozzászolásokat nekem stylmartin(remélem jol írtam) csizmám van és bevált! Az elején szokatlan volt, mert ez az első motoros csizmám, de bevált!
Már akinek nicns meghívója :P mert az tiszteletjegyet kap :D
Köszi Tomi és Janekeen
ez hülye kérédés volt szerintem
... nah náááááááááááááááááááááááá:D:D:D:D:D Beismerem hülye kérdés volt (tőlen ne várjatok normális kérdéseket:D)
A belépő 1300,diákoknak 800Ft.
Érdemes e felmenni?
Most komolyan?
Hát érdemes elmenni valahova ami tete van motorokkal?
Nekem mindig lassu.De nem csak ez az oldal hanem mind.
Ilyen a mobilnet.Igaz ennek is meg van a jo oldala!
Bárhol bármikor tudok netezni :)