Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valamit elkúrtál...nem kicsit. Nagyon!
Amúgy nekem ez a nyerő:
elég ez ami most rajta van
még jó hogy töröltetted az adatlapod...
http://www.motoroscucc.van.hu/... mit szóltok ehhez a csizmához?
Hát igen jobb lett volna. De most is gyári lesz mert vacsi új cuccokat kap
Úgy értettem a kényszert, hogy jobb lett volna hogyha nem is történik semmi rossz, aztán még úgy állna szépen a motor eredeti állapotában, és nem kellene összerakni
Custom Bike lesz belőle?
Jobb mint csorgatni a nyálam a szalon előtt :]
Nem kényszerít senki, csak a szívem hajt !
Na hát azért az ilyen kényszerszerű motorépítés sem a legjobb elfoglaltság
Tegnap vissza vittük a hátsó idomokat a karosszériáshoz és most hoztam én haza. Nem motorozok, csak építem
kihalt a fórum. Mondjuk most kétlem, hogy mindenki motorozna
hátnemnagyon.... :]] nem vagytok túl aktívak
Valószínűleg ebből a beszélgetésből sem lesz pletyka ami most itt megy a fórumba
Szépjóestét all :] gondoltam benézek, ma este már nem nagyon lesz időm rátok Jó beszélgetést ha még éltek
2 motorom? Ja maradjunk inkább 1(CBR) és 0,5-nél(Derbi) !
Szerencsére van egy srác aki megveszitölem a Derbit és ha összegyült annyi pénzem inkább veszek egy kmx-et!
Hát a biztositora várhatsz!
Nekem mikor össze tört a motorom május elején még azon a héten betoltam a szervízbe és lefényképezték a motort.
Julius végén már nem birtam tovább és apám hozzájárulásával kifizettem a szervíznek én a javítási költségeket ezután 2 napra rá hívtak hogy kész a motor , na nem is kelett több még aznap elmentem a motorért! Amikor hoztam el akkor mondta a szerelő srác hogy másnap mennek a fényképekért a biztositotol szóval még csak akkor keztek hozzá az ügyemhez holot a bejelentéstöl kezdödöen egy hónapon belül már készen kellett volna lenni-e az ügyel. Majd ősszel fizetet a szervíznek a biztositó onnan meg szoltak nekkünk hogy mehetünk a pénzünkért! Szóval ha van rá pénzed én szerintem fizesd ki a javitási költségeket ha minimum 2 honapon belül szeretnél motorozni!
Ja hát akinek 2motorja van :D
Ha jo idö lenne én akkor se sokat tudnék motorozni most 7végén.Szombaton meló,utána meg megint lefoglalta a napot a lány aki miatt multkor se tudtunk találkozni.Na nem mintha bánnám :D
Szewa Száguldozó!
Itt is szar idö van(pest 17ker) Állitólag egész 7végén ilyen marad az idö,majd olyan kedd felé várható melegedés(rádió szerint)
A moci még ugyan ugy van.A biztosító sem kapkodja el a dolgokat
Szevasztok!
Kinél milyen idő van , mert it nagyon szar és sajnos egész héten hideg esös idöt mondtak és nem tévedtek!
Na nem baj a Derbit azért majd nyuzom az erdöben, azt ugyis emiatt vetem!
Akki motorozik annak jó motorozást!
Yaneeken hogy áll a motorod? Kifizete már a kutya gazdája?
Egyre több programozónak van barátnöje.
Higul a szakma :D
Yaneeken
hoppácska!!

te félreértettél valamit !! én nem szidtam az NSR eket!!! csupán azt mondtam hogy a 2T apriliám egyáltalán nem volt mebizható!!!
Az ember is egy állat, csak nagyon alacsoyn szintű
Na most vérig fogok sértődni